Salt la continut

Fotografie

Albert

• Please log in to reply
8 raspuns(uri) in acest subiect

#1 albert

albert

Amiba

• Membri
  • 19 Mesaje:

Postat 12 June 2006 - 02:56 PM

:salut: Salutari! Nu sunt "forumist" de meserie, dar am aflat de site-ul asta de la un coleg de serviciu si mi se pare ok.
Ma descurc cam greu cu atatea "locasuri". Poate ma ajuta si pe mine cineva sa nu ametesc. :tease:

#2 LionKing

LionKing

Administrator

• Admin
  • Pip
  • 87 Mesaje:
  • Sex:Masculin

Postat 12 June 2006 - 03:14 PM

:salut: Salutari! Nu sunt "forumist" de meserie, dar am aflat de site-ul asta de la un coleg de serviciu si mi se pare ok.
Ma descurc cam greu cu atatea "locasuri". Poate ma ajuta si pe mine cineva sa nu ametesc. :tease:

Bine ai venti, Albert! Incearca sa citesti Regulamentul sa te acomodezi cu cativa termeni folositi pe forumuri in general, sa citesti ce s-a scris pana acum si intreaba tot ce iti este neclar. Imediat ce apari iar o sa mut acest mesaj pentru ca ai raspuns (din greseala cred) la "Mica publicitate". Astept semnul tau!

#3 albert

albert

Amiba

• Membri
  • 19 Mesaje:

Postat 12 June 2006 - 04:24 PM

Bine! Multumesc! Ma uit si mai vorbim!

P.S.: Daca muti mesajul, unde mai intreb ce am de intrebat?

#4 LionKing

LionKing

Administrator

• Admin
  • Pip
  • 87 Mesaje:

Postat 12 June 2006 - 04:44 PM

Bine! Multumesc! Ma uit si mai vorbim!

P.S.: Daca muti mesajul, unde mai intreb ce am de intrebat?

O sa il mut la "Userii se prezinta" si o sa fie un subiect nou, cu numele tau. Poti sa intrebi oriunde pana te inveti cum merg lucrurile, apoi o sa vina de la sine. Rabdare! :)

#5 Tomy

Tomy

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 76 Mesaje:
  • Sex:Feminin

Postat 12 June 2006 - 06:14 PM

Salut, Albert :welcome: "Noua" sunt si eu dar sigura sunt ca gasca ne accepta asa, incepatori :p Ai sa vezi ca nu-i asa greu, te "bagi" in "vorba" unde iti place, adica citesti tema si acolo deschizi :D Te astaptam sa "petrecem" :haninoroc:

#6 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:

Postat 12 June 2006 - 06:30 PM

Salut Albert!

Vezi ca pe forumul asta e invazie de femei si au tot felul de idei din-astea... de femei :) Nu le lasa sa te convinga, mai degraba incearca tu sa le convingi pe ele... :D

#7 albert

albert

Amiba

• Membri
  • 19 Mesaje:

Postat 13 June 2006 - 04:12 PM

[quote name='alex25' date='12-06-2006, 07:30 PM' post='272']
Salut Albert!

Vezi ca pe forumul asta e invazie de femei si au tot felul de idei din-astea... de femei :) Nu le lasa sa te convinga, mai degraba incearca tu sa le convingi pe ele... :D [/q
:salut: Hai noroc! Facem echipa si nu ne dam batuti! Facem noi fata cumva!

Au ce urat a iesit. :blushing: Ce-am gresit la mesajul anterior?

Heeeei!! Am scris un mesaj nou si nu se vede ca nou! :wacko: Ce se intampla?

#8 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7976 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 13 June 2006 - 04:14 PM

Albert, daca acelasi membru da mesaje consecutive la mai putin de 5 minute distanta, acestea se unesc intr-unul singur pentru a evitat derutarea celorlalti si aglomerarea forumului cu mesaje prea scurte.

#9 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7976 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 13 June 2006 - 04:32 PM

[quote name='albert' post='298' date='13-06-2006, 05:12 PM']Au ce urat a iesit. :blushing: Ce-am gresit la mesajul anterior? [/quote] Pentru a cita un mesaj folosesti butonul "Reply" imediat de sub respectivul mesajul.
Cand tu iti compui apoi mesajul, va aparea si mesajul citat intre[quote][/ quote]

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi