Salt la continut

Fotografie

hai sa ne binedispunem

• Please log in to reply
6 raspuns(uri) in acest subiect

#1 himere2005

himere2005

Jaguar

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6016 Mesaje:
  • Dispozitie:incendiara
  • Sex:Feminin

Postat 19 March 2007 - 02:51 PM

hai sa scriem aici ce ne-a facut sa ne simtim bine, ce ne-a produs o bucurie ca de subiecte deprimante tot s-a scris. in stanga si in dreapta prietenii se cearta, se plang ba ca n-au bani, ba ca nu arata cum trebuie, ba ca sistemul e t.ampit, in fine, vechea poveste, daca nu ai subiect de plans, iti creezi unul :))
- azi am iesit cu noul sacou de piele, imbracata frunusel, m-am simtit tare bine, aveam impresia ca toata lumea se uita la mine :grin:
- m-am bucurat vazand ca incepe curatenia de primavara, vazand copilasii alergand in parcuri, primii muguri ai primaverii
-mi-am luat cosulete de rachita, ousoare-lumanarele, vreau sa cumpar niste puisori si poate daca gasesc cumva niste floricele de plastic finut lucrate, sau daca as gasi flori nemuritoare ar fi mai bine sa imbrac cosuletele, am luat vopsea de oua si abia astept sa le vopsesc de pasti sa i le arat fetitei. o sa vina si iepurasul de paste...sa vedem :D
- mi-am mai aranjat un pic balconul, adica toate nimicurile ori le-am bagat in partea de jos a debaralei, ori le-am aruncat, am pus un fotoliu, am incropit o masuta din 2 scaune, acoperita de ceva, mai am o bancuta si asa imi pot bea cafeaua linistita si sa ies si cu fata la aer..chiar e frumos, am si mocheta in balcon :p :lol2:

Acest mesaj a fost editat de himere2005: 19 March 2007 - 02:54 PM

#2 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7976 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 19 March 2007 - 03:44 PM

-ma bucur ca e frumos afara si parca toate s-au trezit din amorteala
-de dimineata m-a facut fericita bucuria catelusei de la bloc atunci cand i-am adus mancare sa se sature ea si prietenul ei :))
-ma bucur ca a trecut jumatate din zi si nu a trebuit sa dau vreun raport la serviciu :lol:
-ma bucur ca am avut timp de dimineata sa ma aranjez pentru serviciu si nu am mai tras pe mine prima tzoala iesita din sifonier. :grin:

#3 uka

uka

Iepuras

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1906 Mesaje:
  • Din:Brasov
  • Dispozitie:somnoroasa...

Postat 19 March 2007 - 04:29 PM

Ma bucur ca e cald afara si ca ieri am reusit si noi sa mergem la tara la un gratar la matusa mea pe care nu am mai vazut-o din mai
- ma bucur ca azi dupa mult tim am avut curaj sa imiiau fustita de blugi scurta pe mine
- ma bucura muzica buna care o ascult la serviciu acum
- ma bucur ca am vazut un film dragutz

#4 Candy

Candy

T-Rex

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 22263 Mesaje:
  • Dispozitie:fatty :D
  • Sex:Neutru

Postat 19 March 2007 - 10:54 PM

Eu ma bucur ca :
-mi`a adus mama cadouri din afara
-ca nu mai sunt racita
- ca pot merge la sala cand vreau
-ca stiu ca acasa ma asteapta buzescu,catelul meu iubit

#5 mofturici2005

mofturici2005

Amiba

• Membri
  • 26 Mesaje:

Postat 20 March 2007 - 10:57 AM

eu ma bucur ca in fiecare zi ma trezesc si vad un omulet in patut, cea mai mare realizare a mea!
sunt fericita atunci cand e ea fericita
ma bucur ca mai sunt oameni in forumuri cu care pot discuta
ma bucur ca am un sot care ma iubeste
ca a venit primavara si dimineata aud ciripitul pasarelelor atunci cand sorb o cafea buna
:yahoo: Imagine postata

si ma mai bucur ca ascult muzica buna(se subintelege ca muzica de bb) :)) Imagine postata

#6 delphin

delphin

Amiba

• Membri
  • 1 Mesaje:

Postat 20 March 2007 - 02:15 PM

bucurati-va fetele de vremea frumoasa ca vine frigul iara!

#7 himere2005

himere2005

Jaguar

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6016 Mesaje:
  • Dispozitie:incendiara

Postat 20 March 2007 - 02:26 PM

pai daca vine frigul stam la caldurica si facem nebunii :blushing: :))

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi