Salt la continut

Fotografie

Jurnalul irineiforeign

• Please log in to reply
4 raspuns(uri) in acest subiect

#1 irinaforeign

irinaforeign

Amiba

• Membri
  • 35 Mesaje:
  • Sex:Feminin

Postat 19 April 2007 - 05:41 PM

Hai sa va :* intaii ca poate asa imi iau avant...greu. Ultimele zile au fost o adevarata belea pe capul meu. Si cand credeam ca nu mai scap....mi-am adus aminte de voi si cantecele voastre de pe lista de cantece. Habar nu aveti cat m-au ajutat! Asa ca fetele si baietii care au postat acolo sunt buni de cinste si sper sa ne vedem cand vin acasa. Cu slabitul, eu zic ca e OK mai ales acum cand in 3-5 zile am slabit 5 kg, ce sa ii faci necazurile, treab e ca nici nu stiu cum se vor rezolva...probabil ca nu ...! Acum nu ma criticati si voi ca slabesc prea brusc, dar asta e ce pot face si culmea ca nu e poveste de love ci e doar o alta faina poveste...fuse si se duse. Asa ca fetele una peste alta bun si necazul asta, ca mai slabesti. Treaba e ca m-am cam obisnuit asa si in afara de cateva fructe si cafea nu mai pot altceva si nu e depresie (ca de o analizai) e o imensa dezamagire atat!
In rest ce sa va mai povestesc, ca aici e frig si abia poate maiine se vor face 12-16 grade asta daca nu ninge din nou.
Chiar daca nu va stiu eu prea bine, nici nu stiti cat imi lipseste un "hai la un juice cu noi toate" e de musai sa ne vedem in vara-toamna!
Va pup iara fetele desteptele si frumoasele asa cum sunteti si mai frumoase cand slabim cu toate :hug: :*

#2 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7976 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 19 April 2007 - 05:47 PM

Ma bucur ca ti-ai facut jurnal si ca nu ne-ai uitat! :hug: Sper sa treaca toate belele cat mai repede si sa nu lase urme, decat kilogramele duse sa ramana duse. :floare:

daca te putem ajuta cu un sfat, o vorba buna, o batista, noi sutnem aici! :*

#3 _noni_

_noni_

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 995 Mesaje:
  • Dispozitie:de zana;)

Postat 19 April 2007 - 05:54 PM

:* Irina in noua ei casuta!

sa ai parte de zambete, lumina la fereastra si multi prieteni care sa-ti treaca pragul! :hug:

si-acum suntem cu ochii pe tine, sa vedem ce si cum despre orice! :w00t: :tease:

}{

#4 irinaforeign

irinaforeign

Amiba

• Membri
  • 35 Mesaje:

Postat 19 April 2007 - 06:00 PM

:* Irina in noua ei casuta!

sa ai parte de zambete, lumina la fereastra si multi prieteni care sa-ti treaca pragul! :hug:

si-acum suntem cu ochii pe tine, sa vedem ce si cum despre orice! :w00t: :tease:

}{

Habar nu ai tu cate de mult se potriveste ce zici....sa stii ca aveam nevoie de voi. Multumesc! :* :hug:

#5 ina_ceva

ina_ceva

Hiena

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4770 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:...pufoasa..

Postat 19 April 2007 - 10:53 PM

Bine ai venit, Irina!

daca te putem ajuta cu un sfat, o vorba buna, o batista, noi sutnem aici!

...un umar pe care sa te sprijini, pumnii stransi...
:give_rose:

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi