Salt la continut

Fotografie

Peochi isi cauta casuta

• Please log in to reply
5 raspuns(uri) in acest subiect

#1 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D
  • Sex:Feminin

Postat 01 May 2007 - 01:31 PM

Imagine postata
Imagine postata

Sunt cuminte, grasa, frumoasa si iubitoare. Nu am decat 2-3 ani (nici nu stiu sigur) :sorry: dar deja am schimbat multi stapani, fiecare avand problemele lor, nu pentru ca nu as fi fost eu cumintica.

Fac nevoile numai in ladita mea, imi place sa mananc de toate, dar prefer bobitele si am nevoie de un coltisor moale unde sa ma alint. Stapanii mei actuali abia ii mai vad, stau singura cate 2-3 zile pentru ca atunci sa vina doar sa imi dea de mancare. :sorry:

Vreau o familie iubitoare sa ma primeasca si promit solemn sa ii iubesc la fel de mult! :rolleyes:

Sunt castrata si tin sa mentionez ca am un defect la o labuta (pe care evident nu stiu cum l-am capatat), dar nu se observa decat daca dai blanita la o parte. Nu ma incurca deloc la smotocit soriceii de jucarie. :p

#2 _noni_

_noni_

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 995 Mesaje:
  • Dispozitie:de zana;)

Postat 01 May 2007 - 01:33 PM

vai ce frumoasa esti :w00t: si ce rau imi pare ca nu te pot lua eu!

}{

#3 nusarich

nusarich

Hiena

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4437 Mesaje:
  • Din:Bucuresti

Postat 01 May 2007 - 02:22 PM

peochi esti o draguta si o scumpica! daca nu l-as avea pe pufosul meu te-as lua la mine. dar al meu pufanos e super gelos si cred ca m-ar da afara, caci atunci cand ma miroase si simte alt pisoi pe hainele mele nu-mi mai vorbeste cateva zile...

#4 Amazoana

Amazoana

Lama

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5140 Mesaje:
  • Din:Constanta
  • Dispozitie:Happy!

Postat 02 May 2007 - 08:48 AM

Vaaaaaiiiiiiiii, ce draguta e.....sper sa-si gaseasca repede o casuta.

Eu am salvat ieri un pui de mat gri, dintr-un radiator de masina. I-am facut o gramada de foto deoarece este superb. Vi le voi arata, nu le am la mine acum. Acum e acasa la o prietena, dar ma batea gandul sa-l iau eu.
Faza este ca nu am avut niciodata pisica si sincera sa fiu nu le prea indragesc because I'm a dog person <_<
Cand o veti vedea, veti intelege de ce mi s-a facut asa drag de asta....

#5 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 15218 Mesaje:

Postat 04 May 2007 - 11:42 PM

Eu imi doresc o pisicutza ( probabil in amintirea celei care a murit dupa ce am plecta eu din Ro - si a mers sa moara in camera mea :( ) ..... dar , din pacate nu o pot lua pe Peochi ...fiind prea departe !!!

Sper sa-si gaseasca , cat ma curand , niste stapani iubitori si sa aiba o viata buna !!!!

#6 uka

uka

Iepuras

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1906 Mesaje:
  • Din:Brasov
  • Dispozitie:somnoroasa...

Postat 10 May 2007 - 10:22 AM

E frumusica tare, si pata ei de la nasuc este...dementiala...dar la fel ca Nusa si eu am un motan acasa de vreo 10 ani, cred, habar nu am..
Ce s-a mai intamplat cu ea, si-a gasit stapani sau nu?

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi