Salt la continut

Fotografie

Bacalaureat 2007

• Please log in to reply
2 raspuns(uri) in acest subiect

#1 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:
  • Sex:Masculin

Postat 25 June 2007 - 10:58 PM

Cu gandul la nepotul meu, mi-am adus aminte ca si Diana trece acum prin focul numit "Bacalaureat 2007" (azi a fost primul examen). Diana, iti uram succes si te asteptam pe aici cu impresii dupa ce termini. Si cu planuri de viitor :)

Personal, pot spune ca mi-a placut bacalaureatul :), ca orice examen pe care l-am luat cu succes. E sentimentul acela de eliberare la sfarsit si sunt emotiile acelea ce parca te tin tot timpul in alerta... Imi amintesc ca l-am convins pe tatal meu sa-mi plateasca scoala de soferi daca intru la facultate... :) ceea ce a si facut... cred ca de-asta am ramas, pana la urma, cu sentimentul placut de dupa BAC :)

Voi aveti memorii placute sau neplacute despre Bacalaureat?

#2 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7976 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D
  • Sex:Feminin

Postat 25 June 2007 - 11:09 PM

Succes, Diana! :cheer: :cheer: Sunt sigura ca o sa treaca bac-ul in curand dupa care te asteptam la Bucuresti din cate imi amintesc, nu? :) Iti tinem pumnii!

Despre bac-ul meu am amintiri mai neplacute datorita faptului ca 1. toti se scapasera de intavatat dupa matematica, iar eu invatam in continuare ca proba la alegere era Economie. Majoritatea colegilor, normal, isi alesesera sport. <_<

2. au fost o groasa de spagari pe care ii vedeai pe fata cum discuta cu profii sau spuneau ei ca X a cerut atat, ala atat etc. :bad:

In schimb mi-a parut rau de colegi, ca ne-am impartiti in toate colturile tarii si ca s-a incheiat poate cea mai senina perioada din viata mea. (Asta am realizat mai tarziu.)

#3 Guest_last word_*

Guest_last word_*
  • Guests

Postat 20 November 2007 - 12:00 AM

sincer eu am dat bacu anu asta....si a fost un mare caca...desi am luat o nota de care ma simt mandra totusi am ramas cu un gust amar....profesori disperati care vorbeau in timpul examenului....in dreptu meu 2 huidume de profe care povesteau ce comisii metodice au mai tinut ele de parca pe mine ma interesa cu ceva si de parca eu de trancaneala lor aveam nevoie....
pe deasupra disperati rau:puteai sa faci pe tine k nu te lasau la toaleta.....in fine.....aiurea...tin minte ca pana in oralul la romana am invatzat pana pe la 3 noaptea....si am adormit cu geamul deskis...la un momendat aud falfaituri de aripi....nervoasa ma ridic,pun mana pe un prosop si am zis:,,mama sa vezi ce lipesc fluturele asta de pereti"...de unde ...cand am vazut ditai liliacu am incremenit...a doua zi eram la bac beata de somn si speriata moarta...si am luat 10..cum nu stiu...dar bacu pt mn a fost ceva ce nu as mai experimenta

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi