Salt la continut

Fotografie

Pixar - short films

• Please log in to reply
2 raspuns(uri) in acest subiect

#1 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D
  • Sex:Feminin

Postat 09 July 2007 - 05:43 PM

Sigur ati vazut cateva din filmele de animatie produse de Pixar: Toyz, Furnicutze, Finding Nemo, Cars, iar mai nou, Ratatatouille. Eu sunt fan! :D Pe langa filmele lungi de cinema au si creatii haioase de cateva minute. Eu m-am distrat 1-2 ore azi frunzarind la ele. ;)

For the birds
name="wmode" value="transparent"> type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

Tenis
name="wmode" value="transparent"> type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

The ChubbChubbs

Karate Cow

Jurrasic fart - sau cum au murit dinozaurii

Au produs inclusiv reclame. Coca-Cola

#2 May

May

Yeti

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12300 Mesaje:
  • Din:Madrid
  • Dispozitie:just fine :)
  • Sex:Feminin

Postat 11 July 2007 - 07:02 PM

Cat de tare :lol:

#3 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:
  • Sex:Masculin

Postat 08 July 2008 - 08:24 PM

Pixar - Lifted
name="allowFullScreen" value="true"> type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi