Salt la continut

Fotografie

Centru de remodelare corporala si slabire

• Please log in to reply
2 raspuns(uri) in acest subiect

#1 sunshine

sunshine

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 68 Mesaje:
  • Din:Busteni
  • Sex:Feminin

Postat 18 July 2007 - 04:53 PM

Intentionez sa deschid un centru de remodelare corporala si slabire si mi-ar fi de mare ajutor daca ati scrie aici parerile voastre despre cum ar trebui sa arate un astfel de centru....pe unde ati mai fost, ce v-a placut in mod deosebit? ce nu v-a placut? scrieti absolut orice, e de folos fiecare informatie, pentru ca as vrea sa fie un loc in care clientele sa se simta f bine si sa isi doreasca sa se reintoarca...va multumesc anticipat tuturor si astept cu mare interes postarile voastre!!
Pupici!! :*

#2 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7976 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 19 July 2007 - 05:45 PM

Un centru de remodelare corporala e visul meu de cand am terminat facultatea. :grin: Ti-ai facut un plan de aferi? In ce oras o sa fie centrul? In functie de buget, amplasare, clientela, poti decide ce anume sa aduci ca servicii la salon.

#3 sunshine

sunshine

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 68 Mesaje:
  • Din:Busteni

Postat 19 July 2007 - 09:55 PM

E un vis f frumos ,Nessie, de ce sa nu devina realitate?
Eu ma gandesc la asa ceva de putina vreme, dar m-am documentat cu privire la asta destul de bine zic eu si imi doresc sa iasa ceva frumos, stilat, un loc unde clientele sa vina cu placere si sa plece ff multumite de rezultate si de tot ceea ce vor gasi la mine la salon. Locatia salonului va fi in Iasi, pentru ca eu aici locuiesc si piata nu e f asaltata de genul asta de servicii...deocamdata. Si ce am observat eu, am fost in 3 centre de acest gen de la noi si toate mergeau exact pe acelasi tip de servicii. Eu m-am gandit sa aduc un plus si pe langa serviciile "clasice", daca le pot numi asa, sa mai vin cu chestii noi....Acum ma voi orienta si pe parcurs, in functie de ceea ce vor cere clientele....

Mi-ai putea da ceva sugestii legat de ce ti-ar place tie intr-un salon? ce nu ti-ar place? Pentru mine e f important....Ms... :*

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi