Salt la continut

Fotografie

Desene animate Club Disney??

• Please log in to reply
4 raspuns(uri) in acest subiect

#1 sunshine

sunshine

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 68 Mesaje:
  • Din:Busteni
  • Sex:Feminin

Postat 20 July 2007 - 02:32 PM

Ieri a descoperit puiutul meu pe TVR 1 niste desene animate care ii plac foarte mult.Cand l-am vazut atat de incantat, m-am asezat si eu langa el si am fost impresionata de ce am vazut.Sunt niste desene f educative, dupa parerea mea, nu seamana cu nimic din ce am vazut pe alte posturi TV cu desene animate, unde personajele mai mult se bat.Prea multa violenta e in jurul nostru, dar oare trebuie sa le-o aratam si copiilor nostri? Parca e prea devreme....

Ce vreau eu sa va intreb este daca stie cineva unde pot gasi aceste desene animate, in format DVD sau caseta video...Sper sa pot da de urma lor...Am vazut anul trecut in Belgia ceva asemanator, se chemau TELETUBIES, nepotelul meu era topit dupa ele. Se uita si piticul meu, dar nu intelegea el prea multe atunci, avea doar 7 luni.....Poate ma puteti ajuta!!!Pls....

#2 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 20 July 2007 - 02:44 PM

In primul rand ar trebui sa stii ce desene vrei. Cel mai util ar fi zic eu, sa te uiti pe site la Disney si sa-ti alegi cateva titluri pe care sa le cauti in magazine sau pe net. :D

#3 sunshine

sunshine

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 68 Mesaje:

Postat 21 July 2007 - 10:57 AM

Nessie, desenele pe care le caut se numesc Clubul Disney.....asa cum am precizat si mai sus...Ms pt site :floare: , ma uit acum sa vad daca gasesc ceva... Pe net am cautat insa nu am gasit nimic, iar prin magazine inca nu am fost....

Acest mesaj a fost editat de sunshine: 21 July 2007 - 10:58 AM

#4 George

George

Pestisor

• Membri
  • PipPip
  • 110 Mesaje:
  • Sex:Masculin

Postat 27 August 2008 - 04:16 PM

Nu se numesc asa. In Clubul Disney sunt mai multe desene integrate fcute de Disney: Aladdin, Mica Sirena, etc)

#5 sunshine

sunshine

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 68 Mesaje:

Postat 27 August 2008 - 04:29 PM

Multumesc pt raspunsuri....Am gasit intre timp ce cautam....daca mai intereseaza si pe alti parinti, desenele respective se numesc Mickey Mouse Club House..

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi