Salt la continut

Fotografie

pareri!

• Please log in to reply
3 raspuns(uri) in acest subiect

#1 manoci

manoci

Amiba

• Membri
  • 1 Mesaje:

Postat 22 July 2007 - 02:14 AM

sunt un adolescent de 16 ani....stiti cum e varsa asta :blushing: ...am un pik de burtica si vreau so dau jos(cred ca e mai mult strat de grasime decat burta)pt a avea un abdomen..daca nu perfect..aproape perfect... am 1.72-1.74 m si 62 kg .. as dori sa ami recomandati niste curi de slabire dar sa nu ma afecteze..fiind in perioada de crestere..Astept raspunsurile voastre.Multumesc

#2 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D
  • Sex:Feminin

Postat 22 July 2007 - 09:27 AM

Bine ai venit Manoci! La varsta asta e complicat sa tii dieta in sensul adevarat al cuvantului, pentru ca asa cum ai spus si tu, esti in crestere. De obicei baietii dupa 18 ani se inalta foarte mult si atunci vine si slabirea. ;)

Acum esti in vacanta, asa ca ai avea timp mai mult pentru sport. Cred ca asta ar fi cea mai buna solutie pentru tine. Asa nici nu te chinui cu dietele, te distrezi cu prietenii si slabesti. :D Un fotbal, un tenis, cu rolele, inot... ce vrei tu, dar propune-ti o ora zilnic sa faci ceva. Daca vrei poti merge la o sala, cu un antrenor si asa o sa capeti ceva muschi. O sa arati si mai bine daca scapi de grasime, dar adaugi muschi.

La mancare incearca doar sa nu exagerezi cu dulciurile sau grasimile si sa mananci sanatos. Renunta la fast food, la prajeli (mai bine carnea sa o mananci pe gratar sau la cuptor). Nu uita de fructe! E sezonul pepenilor asa ca mananca des!

Te asteptam sa ne spui cum merge! Succes!

#3 axe10

axe10

Taz

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3764 Mesaje:
  • Din:Bucharest
  • Dispozitie:acra

Postat 22 July 2007 - 01:10 PM

Nu dulciuri, paine si mancat exagerat seara....si daca iti place sportul e bun pt tonifiere....In plus poti sa legi o gramada de prietenii acolo...si cine stie poate gasesti si vreo fata care iti place! :naughty:

#4 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9086 Mesaje:
  • Inaltime (cm):170
  • Greutate dorita:61

Postat 23 July 2007 - 09:31 AM

Nu cred ca ai motive de ingrijorare, eu am 2 verisori care la 16 ani erau grasi bne, iar acum la 18 sunt filiformi, s-au inaltat mult, au peste 1,80 inaltime si vreo 60 de kg.Tu ai destul timp sa slabesti, mai ales ca esti in crestere.

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi