Salt la continut

Fotografie

Metabol

• Please log in to reply
10 raspuns(uri) in acest subiect

#1 Eu.

Eu.

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 994 Mesaje:
  • Dispozitie:Motivated
  • Sex:Feminin

Postat 26 July 2007 - 09:59 AM

Desi am fost intotdeauna (pana acum) impotriva medicamentelor "minune" pentru slabit, am decis sa fac si eu pasul asta incepand cu luna august. Am ales Metabol-ul, mi-a parut cel mai putin nociv.Am citit despre el, am intrebat la farmacii si, desi e scump (86 RON) am hotarat sa incerc 2-3 luni, impreuna cu o dieta relaxata.
Prietena fratelui meu ia deja de 2 luni si am slabit cam 10 kg, dar cu regim si miscare.

A mai incercat cineva ?

#2 michelle

michelle

Hiena

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4542 Mesaje:
  • Din:Iasi
  • Dispozitie:Ole!

Postat 26 July 2007 - 11:06 AM

Crengu, in primul rand bine ai revenit! Sper ca ai venit cu forte proaspete si cu vointa de fier :grin:
Nu am auzit despre Metabol, si nici nu m-am interesat intre timp. Insa as vrea sa punctez ca mentinerea e cea mai grea. Mare grija la ce se intampla dupa :hug:

#3 Eu.

Eu.

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 994 Mesaje:

Postat 26 July 2007 - 11:13 AM

multumesc, Miha. sper si eu sa ma tina vointa ca e musai sa slabesc. pe al meu l-a pocnit rau ideea de bebe si a decis ca in 2 ani cand termin eu facultatea vrea sa avem un copil :oo: trebuie neaparat sa dau jos minimum 7-8 kg anul asta altfel risc sa bat suta in luna a noua:(

#4 uka

uka

Iepuras

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1906 Mesaje:
  • Din:Brasov
  • Dispozitie:somnoroasa...

Postat 26 July 2007 - 02:18 PM

Nici eu nu am auzit de metabol, dar eu as vrea sa incerc clarinol...am auzit de bine de el, adica, ori slabesti, ori nu, nu are efecte secundare...
o sa vad eu...

#5 sunshine

sunshine

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 68 Mesaje:
  • Din:Busteni

Postat 27 July 2007 - 06:20 PM

Desi am fost intotdeauna (pana acum) impotriva medicamentelor "minune" pentru slabit, am decis sa fac si eu pasul asta incepand cu luna august. Am ales Metabol-ul, mi-a parut cel mai putin nociv.Am citit despre el, am intrebat la farmacii si, desi e scump (86 RON) am hotarat sa incerc 2-3 luni, impreuna cu o dieta relaxata.
Prietena fratelui meu ia deja de 2 luni si am slabit cam 10 kg, dar cu regim si miscare.

A mai incercat cineva ?

M-ai facut curioasa cu acest medicament si am intrat pe un alt forum sa citesc cate ceva despre el...am gasit informatii, dar parerile persoanelor care postau acolo erau impartite, la un moment dat chiar persoana care recomandase calduros acest medicament a renuntat la el, fara alte explicatii, desi pesoanele interesate ar fi vrut sa stie de ce a renuntat...

Eu nu sunt pentru slabit cu ajutorul medicamentelor, dar nu vreau sa te influentez in niciun fel....cred ca o dieta sanatoasa si ceva miscare te vor ajuta mai mult decat pastilele.....Iti urez bafta si sa reusesti sa slabesti atat cat iti doresti!!!

#6 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9086 Mesaje:
  • Inaltime (cm):170
  • Greutate dorita:61

Postat 28 July 2007 - 10:15 AM

Am citit si eu despre Metabol, cred ca luni merg si intreb si aici la farmacie , sa vad cat costa si sa citesc prospectul.Daca nu are efecte secundare imi iau si eu.

#7 antonia05

antonia05

Ciocanitoare

• Membri
  • PipPipPipPip
  • 336 Mesaje:
  • Din:frankfurt

Postat 28 July 2007 - 09:24 PM

Salutare fetele.Eu am luat METABOL pt ca avand probleme cu tiroida mi s a parut cel mai bun pt slabit deoarece este indicat si pt cei cu hipotiroidism.Deci.Am luat 2 luni si din punctul meu de vedere nu s a intamplat nimic cu el.Mai scrie ca trebuie sa l iei 3 luni de zile si apoi dupa aceea ar incepe sa si faca efectul, dar eu am luat doar 2 vazand ca nu se intampla nimic.Nu m am ingrasat, nu am slabit, nu s a intamplat absolut nimic.Asa ca, puteti sa l luati cu incredere ca nu e nociv.Poate ca nici nu am facut miscare si nici dieta nu am tinut, dar nie chiar nu mi s a intamplat nimic bun si nici rau.Si pe de alta parte mi se pare si scump si poate de aceea nu am continuat>Nu vreau sa dau un ban si sa nu se intample nimic bun..Pupici!! :floare:

#8 Eu.

Eu.

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 994 Mesaje:

Postat 30 July 2007 - 08:20 AM

De astazi am inceput Metabolul, impreuna cu un regim alimentar cat mai sanatos, mai echilibrat.
Nu tin o cura oarecare, nu ma infometez; am sa incerc sa mananc 3 mese pe zi si intre ele fructe.
Va voi tine la curent cu evolutia.

Pe prospect spune ca nu are efecte secundare de nici un fel si ca, pe langa slabit, tonifica unghiile ,parul si taie pofta de dulce. Contine iod, L-carnitina si crom.

#9 aki

aki

Yeti

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10595 Mesaje:
  • Dispozitie:Ca totdeauna...

Postat 30 July 2007 - 08:33 AM

Incearca tu si apoi ne spui si noua :* Sper sa-l gasesc la noi aici :grin:

#10 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 30 July 2007 - 09:46 AM

Daca asta e produsul
Imagine postata
il puteti comanda si online.

#11 Eu.

Eu.

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 994 Mesaje:

Postat 30 July 2007 - 10:24 AM

Daca asta e produsul
Imagine postata
il puteti comanda si online.

Multumesc, Nessie. Intr-adevar acesta este produsul; la Sensiblue costa 86.30 RON

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi