Salt la continut

Fotografie

La munte

• Please log in to reply
10 raspuns(uri) in acest subiect

#1 aki

aki

Yeti

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10595 Mesaje:
  • Dispozitie:Ca totdeauna...
  • Sex:Feminin

Postat 07 August 2007 - 11:02 AM

Vreau la iarna sa plecam la munte in Romania.Vrem ceva pe langa Brasov.Cunoaste cineva vreo statiune? :naughty:

#2 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10595 Mesaje:

Postat 07 August 2007 - 11:51 AM

http://www.pensiuni....nea_cristal.htm
Cum va pare aceasta?
Ma ajuta cineva :sorry:
Ce inseamna camera dubla?Pentru doi? :blushing:

#3 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9086 Mesaje:
  • Inaltime (cm):170
  • Greutate dorita:61

Postat 07 August 2007 - 01:08 PM

Aki camera dubla este pt 2 persoane, poate avea pat matrimonial sau 2 paturi separate.
Nasa mea are o agentie de turism in Brasov, chiar langa Biserica Neagra, are si un link cu toate ofertele , cazarile si preturi.
Da o tura pe el si vezi poate gasesti ceva.
www.krontour.ro
E cea mai mare agentie de turism din BV.

#4 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10595 Mesaje:

Postat 07 August 2007 - 01:11 PM

Aki camera dubla este pt 2 persoane, poate avea pat matrimonial sau 2 paturi separate.
Nasa mea are o agentie de turism in Brasov, chiar langa Biserica Neagra, are si un link cu toate ofertele , cazarile si preturi.
Da o tura pe el si vezi poate gasesti ceva.
www.krontour.ro
E cea mai mare agentie de turism din BV.

Merci mult.Acus ma uit :*

#5 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9086 Mesaje:
  • Inaltime (cm):170
  • Greutate dorita:61

Postat 07 August 2007 - 01:12 PM

Sper sa gasesti ceva ce iti place, zona e minunata, eu ajung in Brasov anul asta, merg si in Poiana, si la Moeciu si Bran.

#6 axe10

axe10

Taz

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3764 Mesaje:
  • Din:Bucharest
  • Dispozitie:acra

Postat 07 August 2007 - 05:02 PM

Vreau la iarna sa plecam la munte in Romania.Vrem ceva pe langa Brasov.Cunoaste cineva vreo statiune? :naughty:

Recomand cu caldura: Simon(din soseaua Bran-Brasov) in lateral....sunt o multime de pensiuni....Moeciu e iar superb!

#7 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 15218 Mesaje:

Postat 09 August 2007 - 01:50 AM

Sper ca ai gasit multe oferte pe link-ul dat de sexy , aki !!! Zona Brasov-ului e superba !!!!! Sunt nascuta acolo si stiu !!! Poti alege Poiana Brasov ( vile puse la dispozitie si nenumarate trasee montane ) , Bran ( pensiuni cu papa fffffff proaspata ) .......ai muuuulllttteeee optiuni !!!!

Zona Brasov mai inseamna si Predeal , Sinaia , Busteni ......Depinde ce fel de concediu vrei : zgomotos sau linistit :)) . Zgomotos ....alegi Predeal , Sinaia , etc .......Linistit ...mergi spre zona Bran !!

Spune-ne ce ai gasit !!

#8 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10595 Mesaje:

Postat 09 August 2007 - 09:24 AM

Nu am gasit nimic.Nici nu mai stim unde mergem.Sergiu zice ca poate in Bulgaria :unsure:
Aici unde ma catat arata preturile pina in decembrie,dar noua ne trebuie preturile la revelion.Si daca vreai ceva sa inchiriez in munti sunt numai vile dar ne trebuie mai multe persoane,dar noie vrem in 3-Sergiu,Danuta si eu.Asa ca inca nu am gasit nimic,dar ar trebuie deacum sa rezervam ceva
:sorry:

#9 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 09 August 2007 - 10:23 AM

Nu am gasit nimic.Nici nu mai stim unde mergem.Sergiu zice ca poate in Bulgaria :unsure:
Aici unde ma catat arata preturile pina in decembrie,dar noua ne trebuie preturile la revelion.Si daca vreai ceva sa inchiriez in munti sunt numai vile dar ne trebuie mai multe persoane,dar noie vrem in 3-Sergiu,Danuta si eu.Asa ca inca nu am gasit nimic,dar ar trebuie deacum sa rezervam ceva
:sorry:

Daca vrei de revelion, e complicat... In primul rand sunt unele locatii unde s-au rezervat deja toate locurile. In al doilea rand preturile sunt exagerat de mari, sper sa nu vorbesc prostii, dar parca erau in jur de 300 euro. Pentru asta cel mai bine e sa vorbesti la agentiile de turism ca ele stiu mai bine cate locuri mai sunt si unde.

#10 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10595 Mesaje:

Postat 09 August 2007 - 10:27 AM

Asta incerc sa fac.Poate incercam sa plecam cu o saptamina inainte de revelion,ca sa intilnim revelionul cu ai nostri.Sa nu-i lasam singuri :baby: Sau de ziua noastra.Eu pe 30 noiembrie si Sergiu pe 3 decembrie :naughty:

#11 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10595 Mesaje:

Postat 09 August 2007 - 10:59 AM

Si totusi e foarte scumpa Rominia.Am comparat cu Bulgaria si acolo preturile sunt mai eftine.Nu stiu ce sa fac :sorry:
Este cineva din voi care a fost la odihna sa-mi spuna ce pret a avut vacanta si ce a intrat in el.Gasesc multe vile si hotele dar nu arata preturile. :devil:

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi