Salt la continut

Fotografie

Casutza Mea De Nebunii

• Please log in to reply
15022 raspuns(uri) in acest subiect

#1 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 15218 Mesaje:
  • Sex:Feminin

Postat 17 September 2007 - 09:48 PM

Imi cer un milion de scuze tuturor celor care cred ca le tradez deschizand acest " jurnal " !!!!

E doar un loc in care pot scrie oricand si despre orice !!! Din pacate , la neuroni nu mai e atmosfera care a fost si trebuie sa ma gandesc de 100 de ori inainte de a scrie ceva acolo ca nu cumva sa deranjez ( pentru ca , de multe ori scriu ceva si personele carora ma adresez se fac ca nu vad sau ....ce stiu eu ce motive au .....nu conteaza , oricum ) :( :(

Voi scrie / raspunde peste tot cu draga inima dar......aici voi avea coltisorul meu de a scrie exact ce vreau :suparari , bucurii , dieta sau despre ciocolata .....fara sa supar pe nimeni !!!

Stiu ca am mai facut aceeasi chestie pe un forum anterior dar atunci era alt motiv :(

Sper ca ati inteles :NU reneg neuronii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Imi sunt chiar ffff dragi !!! Dar e cam plictiseala pe acolo in ultimul timp ....mi-am batut gura ceva timp dar n-a adus nimic nou asa ca .......am nevoie de un loc unde sa scriu nebunii & co :lol:

#2 ganesha

ganesha

Crocodil

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7559 Mesaje:
  • Din:London, ON
  • Dispozitie:daydreaming :)

Postat 17 September 2007 - 09:52 PM

Hello, duamna draga, eu sint aici si astept sa vad cu mare placere sa te desfasori despre bucurii (suparari cit mai spre zero iti doresc eu), dieta, ciocolata si tot ce-ti mai trece prin cap!!!!! :cheer: :floare:

#3 otilici

otilici

Marmota

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1332 Mesaje:
  • Dispozitie:I'm alive!!!

Postat 17 September 2007 - 09:56 PM

Buna Dany! Ma primesti si pe mine la o sueta in casuta ta cea noua? :give_rose: Vin cu pachetul de cafea dupa mine,asa ca nu fac paguba mare,sa stii... :lol: Daca vrei,te ajut si in gradina ,dar si la mancat puiul la cuptor... ;) :tease:

#4 Pisik

Pisik

Hiena

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4055 Mesaje:
  • Dispozitie:incerc sa ma simt bine cu mine

Postat 17 September 2007 - 10:01 PM

Did someone say Chocolate? :grin:
Atunci, aici e de mine :tease:
Sper sa ma primesti in casuta ta :*

Acest mesaj a fost editat de Pisik: 17 September 2007 - 10:01 PM

#5 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • 15218 Mesaje:

Postat 17 September 2007 - 10:03 PM

M-ati lasat masca , fetelor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nu credeam ca va scrie cineva atat de repede aici :)

Draga A , deocamdata am suparari doar in legatura cu WW care nu vrea sa faca cu adevarat " click " in capshorul meu ....Dar ii vin eu de hac :tease:

Oti , heiii !!!!! Asa de repede ai " percutat " la jurnalul meu ....nu ma asteptam !! Cafea am destula asa ca ......hai la munca in gradina ( nu e multa , parol , dar te invit si la pui buuuuuun - buuuunnn . :hug:

Did someone say Chocolate? :grin:
Atunci, aici e de mine :tease:
Sper sa ma primesti in casuta ta :*

Heyyyyy...here is always chocolate :)) :)) Bun venit la mine !!!! E loc destul ! :hug:

Nici nu ai habar ce mult ma bucur ca te vad pe aici !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aveam eu ceva idei aiurite ...dar mi le-ai rasturnat acum si iti multumesc !!!!!

#6 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • 15218 Mesaje:

Postat 17 September 2007 - 10:14 PM

Ca sa fiu pe intelesul tuturor : Aici se poate vorbi despre ORICE !!!!!!!!!!!!!!! Nu ma deranjeaza daca veniti cu retete pline de frisca si ciocolata !!!!!!!Nu sunt pofticioasa de fel !!!! Nu ma deranjeaza daca veniti sa radeti de / cu mine sau sa fiti impotriva mea sau pentru mine la idei ......
Pur si simplu ...vreau sa spun aici ce vreau eu fara sa ma gandesc ca scriu aiurea si cineva rade de postarea mea sau ca scriu si nimeni nu ia in seama postarea mea . Sper ca nu e prea complicat si toata lumea a inteles ce vreau si .....nimeni dintre neuroni nu se supara si intelege motivul meu .

Atata tot !!!

#7 otilici

otilici

Marmota

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1332 Mesaje:

Postat 17 September 2007 - 10:19 PM

Ciocolata,ciocolata,tort de ciocolata!!! :tease: Scriu asta pe un site de diete si nimeni nu se supara? :p :lol: Aici e de mine,vorba lui Pisik :))
:hug: si multi,multi :* :*

Maaama ce se strang neuroancele in toiul noptii!! Dany,ai lasat deschis ceva borcan cu miere la tine in casuta? :))

#8 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • 15218 Mesaje:

Postat 17 September 2007 - 10:19 PM

Apropo de ciocolata .... :))

Imagine postata

Fetele care nu rezista la asa ceva .....imi pare sincer rau !!!!! POFTELE vin din subconstientul nostru !!!!! Daca suntem mai tari ca el .....nu ne trebuie cioco !!!!! Daca suntem mai slabe ....stim rezultatul !!

#9 ganesha

ganesha

Crocodil

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7559 Mesaje:
  • Din:London, ON
  • Dispozitie:daydreaming :)

Postat 17 September 2007 - 10:21 PM

POFTELE vin din subconstientul nostru !!!!! Daca suntem mai tari ca el .....nu ne trebuie cioco !!!!! Daca suntem mai slabe ....stim rezultatul !!

Na ca s-a trecut la filozofie pe aici... se salveaza cine poaaaate! :lol:

( :hug: )

#10 michelle

michelle

Hiena

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4542 Mesaje:
  • Din:Iasi
  • Dispozitie:Ole!

Postat 17 September 2007 - 10:22 PM

Daca-i vorba de cioco, hop si eu :tease: .. doar am economisit puncte de la sala

#11 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • 15218 Mesaje:

Postat 17 September 2007 - 10:27 PM

Ciocolata,ciocolata,tort de ciocolata!!! :tease: Scriu asta pe un site de diete si nimeni nu se supara? :p :lol: Aici e de mine,vorba lui Pisik :))
:hug: si multi,multi :* :*

Maaama ce se strang neuroancele in toiul noptii!! Dany,ai lasat deschis ceva borcan cu miere la tine in casuta? :))

:lol: :lol: :lol: Nebunici !!!!!!!!!!!!!! Aici e lumea ta , nu ? :)) :))Prea multe neuroance nu vor veni aici dar ....asta e....Sper doar ca au inteles DE CE am deschis acest "jurnal " .
Am si miere muuulta !!!!Si cioco !!!! Nu ma supar daca veniti cu retete super ingrasacioase PENTRU CA nu sunt pofticioasa !!!! :p

DAR sa nu se inteleaga gresit !!!!!! NU VREAU SA VA TIN IN LOC DE LA DIETA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asa ca .....venirea voastra aici e pe propria voastra raspundere :p :tease:

POFTELE vin din subconstientul nostru !!!!! Daca suntem mai tari ca el .....nu ne trebuie cioco !!!!! Daca suntem mai slabe ....stim rezultatul !!

Na ca s-a trecut la filozofie pe aici... se salveaza cine poaaaate! :lol:

( :hug: )

:lol: :lol: :lol: EXACT !!!!

Daca-i vorba de cioco, hop si eu :tease: .. doar am economisit puncte de la sala

Aaaaaaa, " mit-ul nostru in slabire " vine dupa miros de ciocolata ??????? Nu-mi vine sa cred !!!!!!! :p Aaaaaa, ne-a dat cu tifla ca a economisit de la sala :doh: :doh: :doh: :))

Bine ai venit in " casuta mea de nebunii " , Miha :give_rose:

Acest mesaj a fost editat de danyhoney: 17 September 2007 - 10:24 PM

#12 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • 15218 Mesaje:

Postat 17 September 2007 - 10:46 PM

Sa va spun ceva ......

Urmaresc ( urmarim . cu sotul meu ) de mult timp emisiunea " Cina cea perfecta " ( in germana , pe VOX ) si ....saptamana asta incepe o alta serie , dintr-un alt oras . Surpriza mea a fost ca printre cei 5 participanti e si o .....romanca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ea va fii la rand joi ...dar in seara asta , la un toast , au spus toti "SANATATE " !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Heyyyy, mi s-a sculat pielea pe mine , nu alta !!!!!!

Poate pentru voi e ceva normal dar pentru mine nu !!!! E ceva care se intampla o data la .....habar nu am cate luni / ani aici .

#13 otilici

otilici

Marmota

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1332 Mesaje:

Postat 17 September 2007 - 10:56 PM

Sa ne zici de la ce ora e,sa ne uitam si noi joi ;)
Noapte buna Dany,eu ma ascund in patuc,ca ma scurg incet de pe scaun de somn ce imi e :)

#14 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • 15218 Mesaje:

Postat 17 September 2007 - 11:15 PM

Oti , la noi incepe la ora 19 ....deci la voi e la ora 20 ....pe Vox . Chiar astept pareri !!!! Si eu sunt curioasa ce va gati....sper ca va fii ceva traditional romanesc ..... Noapte buna !!!!

#15 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • 15218 Mesaje:

Postat 17 September 2007 - 11:36 PM

Spre ca aici imi voi putea exprima gandurile si ideile fara sa ranesc pe cineva ......Cateodata am ranit , poate , chiar si numai cu vedearea numelui meu la postare .

Acum am locul meu si ORICINE e binevenit !

Poate nu va "trai " mult acest "jurnal" dar .....macar ma descarc un pic :)) :))

1 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Bing (1)