Salt la continut

Fotografie

Aniversarea casatoriei !

• Please log in to reply
10 raspuns(uri) in acest subiect

#1 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9086 Mesaje:
  • Sex:Feminin
  • Inaltime (cm):170
  • Greutate dorita:61

Postat 30 September 2007 - 06:17 PM

Se apropie aniversarea casniciei noastre.A mai trecut un an langa persoana cea mai importanta din viata mea.
Anul trecut am sarbatorit-o intr-un mod cu totul special, intr-un peisaj de vis.
Anul acesta nu am nici o idee.
Ma gandeam sa rezerv o casuta rurala undeva in munti, deja am 4 zile libere pt. aceasta aniversare.
Numai ca intervine si o alta problema ( tot in aceiasi perioada).Fetita mea are nevoie de o consultatie la ortodont in tara.Singurele zile libere sunt in perioada aniversarii ( care pica joia) si deja am obtinut de la munca o vinere libera ( nu eu si EL).
Cum ea e si mai importanta pt. noi 2 incercam sa impacam si capra si varza.
Concluzie: nu stiu ce sa fac :(

#2 nusarich

nusarich

Hiena

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4437 Mesaje:
  • Din:Bucuresti

Postat 30 September 2007 - 06:48 PM

Se apropie aniversarea casniciei noastre.A mai trecut un an langa persoana cea mai importanta din viata mea.
Anul trecut am sarbatorit-o intr-un mod cu totul special, intr-un peisaj de vis.
Anul acesta nu am nici o idee.
Ma gandeam sa rezerv o casuta rurala undeva in munti, deja am 4 zile libere pt. aceasta aniversare.
Numai ca intervine si o alta problema ( tot in aceiasi perioada).Fetita mea are nevoie de o consultatie la ortodont in tara.Singurele zile libere sunt in perioada aniversarii ( care pica joia) si deja am obtinut de la munca o vinere libera ( nu eu si EL).
Cum ea e si mai importanta pt. noi 2 incercam sa impacam si capra si varza.
Concluzie: nu stiu ce sa fac :(

Poate o aniversare in tara, chiar si undeva unde sa fiti numai voi doi pentru 2 zile? Zic si eu... Ma gandesc ca puteti face consultatia in una din cele 4 zile, si va raman si voua 2 zile singurei.

#3 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • 9086 Mesaje:

Postat 30 September 2007 - 11:39 PM

Iubita , in tara nu poate merge decat unul din noi, cu Bianca, celalalt ramane cu Miruna.Nu imi permit 4 bilete de avion pt. 4 zile, plus celelalte cheltuieli. :(
Ma gandesc ca pot amana aniversarea daca este nevoie , pt. ca aparatul dentar al Biancai e mai urgent.
Inca sunt nehotarata.

#4 nusarich

nusarich

Hiena

• Membri
  • 4437 Mesaje:
  • Din:Bucuresti

Postat 01 October 2007 - 02:38 PM

Iubita , in tara nu poate merge decat unul din noi, cu Bianca, celalalt ramane cu Miruna.Nu imi permit 4 bilete de avion pt. 4 zile, plus celelalte cheltuieli. :(
Ma gandesc ca pot amana aniversarea daca este nevoie , pt. ca aparatul dentar al Biancai e mai urgent.
Inca sunt nehotarata.

Da, asta e mai greu, asa-i, dar intr-adevar sanatatea e mai importanta. Si poate va aranjati de o aniversare mai lunga... Si pana atunci pui totul la punct.

#5 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • 9086 Mesaje:

Postat 07 October 2007 - 04:21 PM

Mai mult ca sigur ca o sa fiu singura in ziua aniversarii, sotul in tara cu fetele.
Mi-am pus in gand sa plec intr-un alt oras din Spania, in Sevilla sau Granada, nu am mers niciodata acolo, si chiar daca sunt singura o sa umblu haihui pe strazi si o sa rog lumea sa imi faca poze.
Nu vreau sa merg cu ei acasa , nu ma atrage deloc ideea.Prefer sa calatoresc timp de 4 zile si sa am un program numai al meu.De ani de zile nu mi s-a mai intamplat sa fac ceva pt. sufletelul meu.

#6 Pisik

Pisik

Hiena

• Membri
  • 4055 Mesaje:
  • Dispozitie:incerc sa ma simt bine cu mine

Postat 08 October 2007 - 12:49 PM

Eu aniversez un an duminica, in ultima zi de salon, asa ca o sa ne aniversam in "sunet de claxoane".
Seara o sa facem o masa cu cei apropiati, iar week-end-ul urmator cand se ermina tate balamucele sper sa reusim sa plecam numai noi 2 undeva la munte :))

#7 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • 9086 Mesaje:

Postat 08 October 2007 - 03:55 PM

La munte :w00t: tu si el, intr-o camera calduroasa :naughty: , la asa ceva visez si eu, numai ca noi daca plecam in camera suntem 4 :))

#8 Pisik

Pisik

Hiena

• Membri
  • 4055 Mesaje:
  • Dispozitie:incerc sa ma simt bine cu mine

Postat 08 October 2007 - 04:34 PM

La munte :w00t: tu si el, intr-o camera calduroasa :naughty: , la asa ceva visez si eu, numai ca noi daca plecam in camera suntem 4 :))

Sexy, sa nu iti para rau, ce n-as da eu sa fi sarbatorit in trei acest anisor :(
Dar, lasa, sa privim optimist, ca nu e timpul pierdut

#9 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • 9086 Mesaje:

Postat 21 October 2007 - 07:57 PM

Am deja aranjata aniversarea. :cheer:
O sarbatoresc intr-un bar cubanez in seara de 29, chem toti prietenii , cade intr-o luni, dar aseara cand i-am povestit prietenei mele ca o sa fiu singura de aniversare s-a oferit sa organizeze ea totul si imi face cadou si tortul de aniversare.
Iar in 2 noiembrie sarbatoresc acasa cu prietenele, o fiesta intre femei. :))

#10 romanitza

romanitza

Yeti

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10019 Mesaje:
  • Dispozitie::)
  • Inaltime (cm):163
  • Greutate maxima:64
  • Greutate curenta:63
  • Greutate dorita:58

Postat 01 November 2007 - 12:23 AM

Am deja aranjata aniversarea. :cheer:
O sarbatoresc intr-un bar cubanez in seara de 29, chem toti prietenii , cade intr-o luni, dar aseara cand i-am povestit prietenei mele ca o sa fiu singura de aniversare s-a oferit sa organizeze ea totul si imi face cadou si tortul de aniversare.
Iar in 2 noiembrie sarbatoresc acasa cu prietenele, o fiesta intre femei. :))

Aniversare fericita Sexymom...si multi ani cu sanatate sa va dea Dumnezeu impreuna!

#11 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 15218 Mesaje:

Postat 01 November 2007 - 11:49 AM

Roma , pe unde umbli ? Ma bucur ca mai dai cate un semn de viata ..... :hug:

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi