Salt la continut

Fotografie

Cine ne poate ajuta cu cateva hainute?

• Please log in to reply
9 raspuns(uri) in acest subiect

#1 Carmela

Carmela

Amiba

• Membri
  • 11 Mesaje:

Postat 07 October 2007 - 03:42 PM

Fetelor iertare de indrazneala dar avem urgent nevoie de ajutorul vostru avem o situatie mai dificila stam cu chirie ca nu avem casa... fetita noastra cea mica care are 2 ani si 3 luni nu mai are hainute ne bazam pe ajutorul vostru .i-am cerut ajutorul prietenei mele si mi-a raspuns (vino la mine la net si intreaba si tu pe mamicile de pe vre-un forum poate gasesti pe cineva sa te ajute ).Noi le-am dat pe cele care ne-au ramas mici si inca am mai avea de dat .Ca delungit nu avem cum sa le lungim :sorry: Ne este rusine ca recurgem la astfel de gest daca poate cineva sa ne ajute chiar nu conteaza daca sant de baiat nu prea tinem cont de culoare .Va multumim din suflet .Dumnezeu sa va dea inzecit :(

#2 sara_hamza76

sara_hamza76

Amiba

• Membri
  • 5 Mesaje:
  • Dispozitie:ca si cum m-as naste in fiecare zi
  • Sex:Feminin

Postat 08 October 2007 - 12:14 PM

Fetelor iertare de indrazneala dar avem urgent nevoie de ajutorul vostru avem o situatie mai dificila stam cu chirie ca nu avem casa... fetita noastra cea mica care are 2 ani si 3 luni nu mai are hainute ne bazam pe ajutorul vostru .i-am cerut ajutorul prietenei mele si mi-a raspuns (vino la mine la net si intreaba si tu pe mamicile de pe vre-un forum poate gasesti pe cineva sa te ajute ).Noi le-am dat pe cele care ne-au ramas mici si inca am mai avea de dat .Ca delungit nu avem cum sa le lungim :sorry: Ne este rusine ca recurgem la astfel de gest daca poate cineva sa ne ajute chiar nu conteaza daca sant de baiat nu prea tinem cont de culoare .Va multumim din suflet .Dumnezeu sa va dea inzecit :(

eu te voi ajuta. asteapata sa ma intorc de la serviciu acum tb sa plec
dar deseara revin.

#3 axe10

axe10

Taz

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3764 Mesaje:
  • Din:Bucharest
  • Dispozitie:acra

Postat 08 October 2007 - 05:03 PM

Da-mi un PM cu adresa!

#4 Carmela

Carmela

Amiba

• Membri
  • 11 Mesaje:

Postat 30 November 2007 - 08:01 AM

Multumim din suflet :cheer: lui Axe10 si lui Irinush.Dumnezeu sa va dea inzecit ca ne-ati ajutat ,multumim si mare respect ptr Admin datorita faptului ca a acceptat strigatatul nostru de ajutor pe acest forum .multumim,multumim.sarbatori fericite ! :salut:

#5 Carmela

Carmela

Amiba

• Membri
  • 11 Mesaje:

Postat 16 February 2008 - 12:27 AM

Imagine postata

#6 klopferitza

klopferitza

Amiba

• Membri
  • 9 Mesaje:

Postat 26 February 2008 - 04:28 PM

Carmela, daca iti mai trebuie ceva pentru fetita ta, da-mi un mesaj, cred ca te pot ajuta si o fac cu placere. :*

#7 Carmela

Carmela

Amiba

• Membri
  • 11 Mesaje:

Postat 22 March 2008 - 04:05 PM

Carmela, daca iti mai trebuie ceva pentru fetita ta, da-mi un mesaj, cred ca te pot ajuta si o fac cu placere. :*

ti-am dat mesaj dar nu am primit nici un raspuns :sorry: mai avem nevoie de hainute ptr ca noi dam si noi mai departe ce ne ramane mic ..pomana din pomana - rai se face :hug:

#8 georgetm

georgetm

Amiba

• Membri
  • 1 Mesaje:

Postat 08 May 2008 - 07:20 PM

Sar`na. Carmela este carmen-ika (cautati pe net sa vedeti), o mare impostoare si cersetoate. v-ati luat teapa.

felicitari.

ps: imi trebuie si mie 45 de ron ca am vazut un tricou frumos :))

#9 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 08 May 2008 - 11:34 PM

Sar`na. Carmela este carmen-ika (cautati pe net sa vedeti), o mare impostoare si cersetoate. v-ati luat teapa.

felicitari.

ps: imi trebuie si mie 45 de ron ca am vazut un tricou frumos :))

Mi se pare ca esti putin rautacioasa... :( Am cautat si nu am gasit nimic ... Doar o mamica inscrisa pe mai multe siteuri de copii. Ce e rau in asta?

#10 Carmela

Carmela

Amiba

• Membri
  • 11 Mesaje:

Postat 31 May 2008 - 07:34 AM

Georgeta draga nu stiu despre ce carmen-ika vorbesti tu deci chiar nu am treaba cu nik-l asta si bani nu am cerut la nimeni dupa cum vezi decat niste boarfe/rufe sau cum vrei tu sa le zici.dar stii vorba.............. Hotului de Hot e frica! :cheer:

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi