Salt la continut

Fotografie

cumpar pui de brac

• Please log in to reply
4 raspuns(uri) in acest subiect

#1 _noni_

_noni_

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 995 Mesaje:
  • Dispozitie:de zana;)
  • Sex:Feminin

Postat 22 October 2007 - 12:17 PM

ma intereseaza sa cumpar un pui de brac pentru o prietena de familie careia i-a murit catelul acum 2 zile.

va rog din suflet, daca stiti pe cineva care vrea sa vanda un pui, dati-mi de stire.

multumesc!

#2 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:
  • Sex:Masculin

Postat 22 October 2007 - 01:40 PM

Nu mai bine adopta unul, in loc sa il cumperi? Uite aici o femela brac german de 6 luni, cu vaccinuri facute si tot...

http://www.anunturi....ine-brac-german

(in titlu scrie ca il vinde, dar in text scrie ca il doneaza unui iubitor de animale)

Problema e ca proprietarul nu locuieste in Bucuresti, ci in Braila (3 ore distanta).

#3 _noni_

_noni_

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 995 Mesaje:

Postat 22 October 2007 - 01:50 PM

Multumesc Alex! incerc si aici, desi la 6 luni e un pic cam mare si are unele obiceiuri deja formate.

oricum multumesc mult!

}{

#4 nicoleta

nicoleta

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 79 Mesaje:
  • Dispozitie:zupper bene k intotdeauna

Postat 23 October 2007 - 08:35 PM

Eu donez pui de Brac German,pentru ca nu avem conditii sa-l crestem. Este femela, foarte energica si as dori sa ajunga la cineva care intr-adevar ar avea grija d ea. Are culorile gri cu maro inchis si este foarte afectuoasa. Ar fi imposibil ca prietena ta sa nu se ataseze de ea pentru ca este un caine deosebit. Singura problema este ca nu are pedigree. Oricum daca anuntul ti se pare interesant poti suna la numarul de telefon: 0729935193 sau ma poti contacta pe id-ul nicole_babydoll69 si pe adresa de email nicole_babydoll69@yahoo.com

#5 _noni_

_noni_

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 995 Mesaje:

Postat 24 October 2007 - 01:40 PM

Nicoleta, multumesc din suflet si imi pare rau ca nu ne-am sincronizat, dar ieri prietenii mei si-au luat un pui de Beagle de care s-au indragostit la prima vedere. le-am zis si de puiul tau si mi-au zis ca s-au hotarat deja.

sincer, imi pare tare rau ca nu mai pot sa te ajut si sper sa gasesti niste stapani minunati pt. fetita ta! :hug:

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi