Salt la continut

Fotografie

Instructor pilates

• Please log in to reply
3 raspuns(uri) in acest subiect

#1 zoridezi0011

zoridezi0011

Amiba

• Membri
  • 10 Mesaje:

Postat 23 October 2007 - 11:29 AM

La anu urmeaza sa-mi iau atestat de instructor de aerobic. As vrea sa ma specializez pe pilates intrucat la mine in oras nu siu sa se practice asa ceva si vroiam sa stiu daca imi terbuie vre-o hartie ceva, drepturi de autor sau ceva ca nu ma pricep prea bine. Ma poate ajuta cineva cu vre-o informatie va rog? :hug:

#2 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D
  • Sex:Feminin

Postat 23 October 2007 - 11:52 AM

E doar o specializare, nu ai nevoie de drepturi de autor. Ai in schimb nevoie de asta daca vrei sa folosesti casetele lui X, mare instructor.

Eu as fi interesata daca ne poti da cateva detalii despre ce ai facut sa iei atestatul de instructor. :give_rose:

#3 zoridezi0011

zoridezi0011

Amiba

• Membri
  • 10 Mesaje:

Postat 23 October 2007 - 11:57 AM

E doar o specializare, nu ai nevoie de drepturi de autor. Ai in schimb nevoie de asta daca vrei sa folosesti casetele lui X, mare instructor.

Eu as fi interesata daca ne poti da cateva detalii despre ce ai facut sa iei atestatul de instructor. :give_rose:

E un pic mai altfel :grin: . Lucrez in MIRA si este un curs organizat de ei.

Acest mesaj a fost editat de zoridezi0011: 23 October 2007 - 12:21 PM

#4 zoridezi0011

zoridezi0011

Amiba

• Membri
  • 10 Mesaje:

Postat 24 October 2007 - 10:21 AM

Oricum, pentru cine e interesat cred ca se organizeaza anual la Federatia Romana de Sport diverse cursuri de instructori. Posibil sa gasiti mai multe informatii http://www.cnfpa-sna.ro/

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi