Salt la continut

Fotografie

jurnal Ca3la

• Please log in to reply
52 raspuns(uri) in acest subiect

#1 ca3la

ca3la

Amiba

• Membri
  • 23 Mesaje:
  • Din:timisoara
  • Dispozitie:tare pe pozitii
  • Sex:Feminin

Postat 24 October 2007 - 03:29 PM

Am facut primul pas,asa ca de maine incepe noua mea viata .Sugestii?

#2 michelle

michelle

Hiena

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4542 Mesaje:
  • Din:Iasi
  • Dispozitie:Ole!

Postat 24 October 2007 - 03:34 PM

Bine ai venit printre jurnaliste :give_rose:

Pai urmatorul pas ar fi sa scapi de ce e interzis de prin camara si frigider :))

#3 ca3la

ca3la

Amiba

• Membri
  • 23 Mesaje:

Postat 24 October 2007 - 03:41 PM

Bine ai venit printre jurnaliste :give_rose:

Pai urmatorul pas ar fi sa scapi de ce e interzis de prin camara si frigider :))

da ai dreptate dar este cam dificil, daca arunc tot ce este interzis din camara si frigider probabil ca sotul v-a ajunge tooot mai tarziu pe acasa iar copilul v-a manca pe la vecini , iar de soacra scap sigur. :cheer:

#4 michelle

michelle

Hiena

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4542 Mesaje:
  • Din:Iasi
  • Dispozitie:Ole!

Postat 24 October 2007 - 03:46 PM

In cazul asta trebuie sa ai o vointa de fier.. Eu cand tineam dieta imi gateam separat mie fara zahar, ulei, fara prajeli etc

Majoritatea dintre noi tin Monti sau WW. Poti sa incepi sa te documentezi si sa vezi ce crezi ca ti s-ar potrivi mai bine. Pentru asta poti sa intri la Diete. Pt Monti, aici, pt WW aici

Succes!

#5 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 24 October 2007 - 03:51 PM

:flowers: pentru casa noua! Michelle ti-a dat locurile de unde pto citi materiale, tu trebuie sa te decizi asupra unei diete acum si sa iti faci un plan de bataie. Citeste pentru inspiratie si jurnalele celorlalte fete. ;)

#6 ca3la

ca3la

Amiba

• Membri
  • 23 Mesaje:

Postat 24 October 2007 - 03:57 PM

In cazul asta trebuie sa ai o vointa de fier.. Eu cand tineam dieta imi gateam separat mie fara zahar, ulei, fara prajeli etc

Majoritatea dintre noi tin Monti sau WW. Poti sa incepi sa te documentezi si sa vezi ce crezi ca ti s-ar potrivi mai bine. Pentru asta poti sa intri la Diete. Pt Monti, aici, pt WW aici

Succes!

clar de maine WW ma cheama.am mai citit despre acest regim ...............doar ca pana acum nu stiam cata nevoie am de el.Dar niciodata nu e prea tarziu.Am sa imi fac meniul pentru maine dupa ce voi citi retetele scrise de voi , si da voi gati separat......ca altfel ma mut....glumeam :devil:

#7 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9086 Mesaje:
  • Inaltime (cm):170
  • Greutate dorita:61

Postat 24 October 2007 - 04:04 PM

In jurnalul meu sa nu treci ca eu te trag la fund :blushing: dar Amalia e un model, a slabit mult, si mai sunt si la neuroni cateva fete care au o ambitie de fier.
Sa ne scrii la cate kg vrei sa ajungi. :*
Besos si mult succes.

#8 ca3la

ca3la

Amiba

• Membri
  • 23 Mesaje:

Postat 24 October 2007 - 04:08 PM

In jurnalul meu sa nu treci ca eu te trag la fund :blushing: dar Amalia e un model, a slabit mult, si mai sunt si la neuroni cateva fete care au o ambitie de fier.
Sa ne scrii la cate kg vrei sa ajungi. :*
Besos si mult succes.

Esti tare draguta. Pai nu indraznesc sa ma gandesc la cate kg. vreau sa ajung ci doar la faptul ca vreau sa pot sa respir mai usor si sa las lumina aprinsa .....cand e momentul de tandreturi. :floare:

#9 May

May

Yeti

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12300 Mesaje:
  • Din:Madrid
  • Dispozitie:just fine :)

Postat 24 October 2007 - 04:15 PM

Ca sa te acomodezi mai bine cu gasca, noi la ``tandreturi`` spunem ca ``facem fursecuri`` si la barbati le zicem ``babuini`` :))

#10 ca3la

ca3la

Amiba

• Membri
  • 23 Mesaje:

Postat 24 October 2007 - 04:18 PM

Ca sa te acomodezi mai bine cu gasca, noi la ``tandreturi`` spunem ca ``facem fursecuri`` si la barbati le zicem ``babuini`` :))

Da, se zice ca fursecurile ingrasa, nu?Multumesc pentru pont. :D

#11 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9086 Mesaje:
  • Inaltime (cm):170
  • Greutate dorita:61

Postat 24 October 2007 - 04:25 PM

Deja stricam fata cu prostii, :)) sa stii ca noi suntem femei serioase si ne tinem de treaba, :* de ex. Maybeline a slabit mult cu ww.O cunosc personal si se vad rezultatele.

#12 May

May

Yeti

• Membri
  • 12300 Mesaje:

Postat 24 October 2007 - 04:35 PM

da, da, da femei serioase rau :lol: o sa iti dai seama singura ca nu prea suntem cu toate tiglele pe casa :))

#13 ca3la

ca3la

Amiba

• Membri
  • 23 Mesaje:

Postat 24 October 2007 - 04:38 PM

Deja stricam fata cu prostii, :)) sa sti ca noi suntem femei serioase si ne tinem de treaba, :* de ex. Maybeline a slabit mult cu ww.O cunosc personal si se vad rezultatele.

uite cum am gasit eu niste tipe de treaba............internetul sa traiasca.Ma pun sa citesc din retete ca de maine mananc sanatos. Va pup. CARLA :floare: :floare: :floare:

da, da, da femei serioase rau :lol: o sa iti dai seama singura ca nu prea suntem cu toate tiglele pe casa :))

SUNTETI TARI. Sincer ma bucur ca am dat de voi :cheer:

#14 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 15218 Mesaje:

Postat 24 October 2007 - 05:22 PM

Ti-am adus si eu o Imagine postata de casa noua ! Bine ai venit !!!

Am vazut ca nici n-ai aparut bine si deja fetele te invata la prostii :)) Fursecurile noastre nu ingrasa , din contra ....

Deci ...WW scrie pe tine :cheer: Poate iti pui si un ticker cu o greutate intermediara celei la care vrei sa ajungi . Nu iti pune ca punct final greutatea pe care o doresti .... ia-o incet-incet .

Asteptam intrebari , nelamuriri si.... bafta multa la gatitul separat ! Sa nu te lasi induplecata de sot sa mananci ce mananca el ca iei bataie :)) Noi suntem fete bune dar daca calci aiurea sarim pe tine :)) Te-am speriat ? sper ca nu :give_rose:

Poate ne spui mai multe despre tine : de unde esti , cati ani , ce lucrezi .....sot si copil am observat ca ai ...Ce mai ai in dotare ? Catel , purcel , pisica ...... :))

#15 May

May

Yeti

• Membri
  • 12300 Mesaje:

Postat 24 October 2007 - 06:01 PM

Amant? :))

0 useri citesc subiectul