Salt la continut

Fotografie

salutari

• Please log in to reply
17 raspuns(uri) in acest subiect

#1 lucy

lucy

Ciocanitoare

• Membri
  • PipPipPipPip
  • 429 Mesaje:
  • Dispozitie:schimbatoare
  • Sex:Feminin

Postat 18 November 2007 - 06:25 PM

Buna, eu sunt noua in acest forum si adevarul e ca nu stiu ce subiect sa abordez.Asa ca o sa va spun cate ceva despre mine.Sunt o mamica implinita,asa zic eu,m-i se pare ca asta e singurul lucru bun pe care l-am reusit in viata asta jalnica pe care o duc.am 2 fete frumusele.Una are 16 ani si e deje plina de fitze,da incerc sa discut cu ea si ma descurc binisor.Cealalta are 14 ani si inca e copil insa mie imi place asa cum e.Amandoua invata la Licul de Arta.Cea mare e in clasa a 10-a la arhitectura,cealalta e a8-a la balet.Imi este foarte greu sa le asigur tot ce trebuie,da asta e.Nu stiu daca o sa fac fata la subiectele puse in discutie de voi pentru ca eu sunt o femeie simpla,iar voi aveti o CARIERA si nu stiu daca voi face fata unor teme elaborate.Adevarul e ca fata m-a inscris in acest forum ca sa ma relaxez vorbind cu voi.Eu am foarte multe probleme,dar nu cred ca ar putea sa va intereseze prea mult.Nu va suparati ca am spus asa ceva, insa asta simt eu in momentul asta.PAPAPAPAPA :floare: :floare:

#2 aki

aki

Yeti

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10595 Mesaje:
  • Dispozitie:Ca totdeauna...

Postat 18 November 2007 - 10:26 PM

Buna draga lucy.Bine ai venit printre noi.Foru,ul nu este compus doar din carieriste,dar e compus din prietene care tinem foarte mult una la alta.Sper sa ni te alturi si tu noua cu un jurnal la JURNAL DE BORD :*

#3 lucy

lucy

Ciocanitoare

• Membri
  • PipPipPipPip
  • 429 Mesaje:

Postat 18 November 2007 - 11:44 PM

:floare: Salutari mamico! Si eu sper sa te integrezi cu succes si bine ai venit! :welcome:

#4 nicoleta

nicoleta

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 79 Mesaje:
  • Dispozitie:zupper bene k intotdeauna

Postat 18 November 2007 - 11:48 PM

:oops: Scz mamy, nu am fost atenta sh am dat mesajul crezand ca sunt intrata pe adresa mea! :doh: :oops:

#5 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10595 Mesaje:

Postat 19 November 2007 - 12:03 AM

:oops: Scz mamy, nu am fost atenta sh am dat mesajul crezand ca sunt intrata pe adresa mea! :doh: :oops:

Dar tu Nicoleta de mult esti cu noi? :w00t: Ce bine ca ti-ai adus mamica la noi :hug:
Dar tu Lucy spune-ne toata problemele tale ca ne intereseaza,poate te ajutam cu un sfat bun cu o vorba dulce :*

#6 nicoleta

nicoleta

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 79 Mesaje:

Postat 19 November 2007 - 12:13 AM

:blushing: Am vrut sai fac o primire calduroasa...Dar :blushing: , nu prea mi-a iesit.... :doh:

#7 Amazoana

Amazoana

Lama

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5140 Mesaje:
  • Din:Constanta
  • Dispozitie:Happy!

Postat 19 November 2007 - 09:48 AM

Neata Lucy, bine ai venit printe noi! :floare:

#8 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 19 November 2007 - 10:48 AM

Bine ai venit, Lucy! :floare: Aici suntem fetei de diferite varste cu diferite preocupari, dar avem atatea in comun.... Si apoi, tocmai diferentele fac discutiile mai interesante ;)

Nu-ti face griji ca nu te vei integra, ca nu e cazul. :p Daca iti place sa stai la discutii, e perfect, esti de-a noastra! :yahoo:

#9 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 15218 Mesaje:

Postat 19 November 2007 - 11:14 AM

Lucy , bine ai venit printre noi ! :give_rose:

Poti discuta despre ce vrei tu cu noi , cand simti nevoia !! Poate iti faci un jurnal ca sa te putem gasi mai usor .

Aici gaseste fete zapacite dar care pot fii si serioase cand trebuie :))

:blushing: Am vrut sai fac o primire calduroasa...Dar :blushing: , nu prea mi-a iesit.... :doh:

Hai ca ti-a iesit !

#10 nicoleta

nicoleta

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 79 Mesaje:

Postat 19 November 2007 - 11:35 AM

BUNA FETELOR :D Multumesc pentru ca m-ati acceptat si sunteti receptive la problemele altora.In cursul saptamanii nu prea am timp de taclale ,da duminica sper sa-mi fac putin loc (de fete).Apropo am un car de probleme.SUNTETI PREGATITE? :floare:

#11 lucy

lucy

Ciocanitoare

• Membri
  • PipPipPipPip
  • 429 Mesaje:

Postat 19 November 2007 - 11:38 AM

Iarasi am gresit :doh: , aqm eram p nicoleta si n am fost atenta s ma autentific cu numele meu

#12 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 15218 Mesaje:

Postat 19 November 2007 - 12:20 PM

BUNA FETELOR :D Multumesc pentru ca m-ati acceptat si sunteti receptive la problemele altora.In cursul saptamanii nu prea am timp de taclale ,da duminica sper sa-mi fac putin loc (de fete).Apropo am un car de probleme.SUNTETI PREGATITE? :floare:

Pregatite suntem mereu :))

Pentru inceput ar fii bine sa incerci sa te loghezi cu numele tau ca sa nu ne induci in eroare :lol: :give_rose:

#13 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 19 November 2007 - 12:49 PM

Nico, Lucy, ca sa nu va incurcati in nume va propun sa folositi 2 browsere diferite: de exemplu una sa stea logata pe Internet Explorer si alta pe Firefox. ;)

#14 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10595 Mesaje:

Postat 19 November 2007 - 01:42 PM

Si deci pina duminica nu te vedem/auzim. :oo:

#15 nicoleta

nicoleta

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 79 Mesaje:

Postat 19 November 2007 - 10:44 PM

Mamy meu n kre k are d gand s mai apara.... <_<
Da o imbarlig yo s mai intre p net, k n se mai poate.
Yo am inscris-o p forum s n se mai plictiseasca si s nu m :D ai incerce sa-si inece amarul singurica..... :(

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi