Salt la continut

Fotografie

jurnalul cu nabadai

• Please log in to reply
227 raspuns(uri) in acest subiect

#1 lucy

lucy

Ciocanitoare

• Membri
  • PipPipPipPip
  • 429 Mesaje:
  • Dispozitie:schimbatoare
  • Sex:Feminin

Postat 27 November 2007 - 07:16 PM

BUNA, ce mai faceti? Astazi am"rasfoit paginile FORUMULUI" SI MAMA MIA ...... trebuie sa am mult timp si rabdare sa citesc tot. Si nu prea am nimic din cele doua <_< . am intrat in jurnalul celor treizeci si ceva de primaveri. Vreau sa spun ca n-am avut rabdare sa-l citesc pe tot. Ca dati seama 50 si ceva de pagini!!!!! :tease: :tease: UAU!!!! DA AVETI VECHIME NU GLUMA! vA PUPACESC :* :* :* :* :* :* :* :*

#2 LadyEowin

LadyEowin

Pestisor

• Membri
  • PipPip
  • 159 Mesaje:
  • Dispozitie:alive and kicking

Postat 27 November 2007 - 07:21 PM

pupici si tie lucy si bine ai venit printre noi...

#3 lucy

lucy

Ciocanitoare

• Membri
  • PipPipPipPip
  • 429 Mesaje:

Postat 27 November 2007 - 07:28 PM

MULTUMESC! esti draguta :give_rose:

#4 ina_ceva

ina_ceva

Hiena

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4770 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:...pufoasa..

Postat 27 November 2007 - 10:57 PM

Bine ai venit Lucy!

Spor la slabit, daca asta iti doresti.Ti-ai ales vreun regim anume?

#5 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 27 November 2007 - 11:28 PM

Bine ai venit! :floare: Ne spui cateva lucruri despre tine? Te rugam! :*

#6 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9086 Mesaje:
  • Inaltime (cm):170
  • Greutate dorita:61

Postat 27 November 2007 - 11:41 PM

Uite cum picasi tocmai la mine in giurnal, una mai serioasa nu gasisi. Vezi ca eu nu ma tin de treaba si te trag la fund dupa mine, mai bine da pe la Ganesha prin jurnal, sau la Anca, Crissy, astea da, se tin de slabeala. :*

#7 lucy

lucy

Ciocanitoare

• Membri
  • PipPipPipPip
  • 429 Mesaje:

Postat 28 November 2007 - 05:47 PM

Bine ai venit Lucy!

Spor la slabit, daca asta iti doresti.Ti-ai ales vreun regim anume?

Daca mi-am ales un regim?Am tinut mai multe,printre care si cel cu lamaie.odata am urmat unul dintro revista. Dura 2 saptamani.Am inceput luni si duminica nu m-am putut ridica din pat.Amajuns la concluzia ca niciun regim nu-i bun daca nu-i recomandat de un medic.Am incercat sa nu mai maninc dupa ora 18, sa reduc painea si grasimile animale si-ti spun ca da rezultate.Insa seara dupa schimbul 2, sambata si duminica recuperez :doh: .Acum am facut pauza. Astept sa vina vara ca sunt mai multe legume si fructe :) .ASA A SPUS SI GREIERELE !!! :grin: PUP :*

Bine ai venit! :floare: Ne spui cateva lucruri despre tine? Te rugam! :*

DA! Va voi spune foarte multe,da acum sunt putin presata de timp.Eu sunt mereu contracronometru pentru ca vreau sa fac de toate si nu reusesc nimic. Punctul meu forte nu-i curatenia :blushing: si intotdeauna sunt in criza de timp! :* :*

Uite cum picasi tocmai la mine in giurnal, una mai serioasa nu gasisi. Vezi ca eu nu ma tin de treaba si te trag la fund dupa mine, mai bine da pe la Ganesha prin jurnal, sau la Anca, Crissy, astea da, se tin de slabeala. :*

Sorry ca am picat exact ca musca...,da mi-a placut numele"MAMICA CEA SEXI" :devil: PUPICI :*

#8 Mariana

Mariana

Yeti

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 11137 Mesaje:
  • Din:O comuna la malul Dunarii...
  • Dispozitie:Nu exista nu pot, exista nu vreau.
  • Greutate maxima:64
  • Greutate curenta:56
  • Greutate dorita:50

Postat 28 November 2007 - 06:05 PM

buna. Pute-ti incerca orice regim dar atata timp cat nu exista vointa nu faci nimic. Dorinta si motivatia trebuie sa fie puternice si astfel veti avea destula vointa. Mult succes, eu am slabit de la 64 la 52 si acum am ajuns la 57. :grin:

#9 lucy

lucy

Ciocanitoare

• Membri
  • PipPipPipPip
  • 429 Mesaje:

Postat 07 December 2007 - 08:31 AM

buna. Pute-ti incerca orice regim dar atata timp cat nu exista vointa nu faci nimic. Dorinta si motivatia trebuie sa fie puternice si astfel veti avea destula vointa. Mult succes, eu am slabit de la 64 la 52 si acum am ajuns la 57. :grin:

Ai dreptate.INSA NU STIU DE CE TE CHINUI pentru ca eu cred ca tu arati TRASNET la cele 57 cate ai! :))

#10 lucy

lucy

Ciocanitoare

• Membri
  • PipPipPipPip
  • 429 Mesaje:

Postat 07 December 2007 - 11:07 AM

Ieri am fost la politie ca sotul meu sa-si depuna actele pentru a-si schimba buletinul. Am stat la o coada infernala si cand am ajuns ne-a respins pe motivul ca are certificatul de nastere deteriorat si nu se vede bine un(I) din nume. Asa ca trebuie sa-si scoata o carte de identitate provizorie,apoi un nou certificat de nastere si la urma buletinul!!!!! Imi vine sa turbez mai ales ca avea nevoie de el saptamana asta. Asa ca amanam totul la anul :devil:

#11 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 07 December 2007 - 11:17 AM

Ieri am fost la politie ca sotul meu sa-si depuna actele pentru a-si schimba buletinul. Am stat la o coada infernala si cand am ajuns ne-a respins pe motivul ca are certificatul de nastere deteriorat si nu se vede bine un(I) din nume. Asa ca trebuie sa-si scoata o carte de identitate provizorie,apoi un nou certificat de nastere si la urma buletinul!!!!! Imi vine sa turbez mai ales ca avea nevoie de el saptamana asta. Asa ca amanam totul la anul :devil:

:doh: Vai ce nebunie! Nu puteti cu buletinul vechi sa faceti un nou certificat si apoi sa schimbati buletinul? :unsure:

#12 lucy

lucy

Ciocanitoare

• Membri
  • PipPipPipPip
  • 429 Mesaje:

Postat 07 December 2007 - 11:28 AM

nu cred ca se mai poate face nimic ,asa ca mergem pe drumul asta si o sa reusim la anu.ASTA E!

#13 lucy

lucy

Ciocanitoare

• Membri
  • PipPipPipPip
  • 429 Mesaje:

Postat 13 December 2007 - 05:36 PM

BUNA!Asi vrea sa va spun ca azi sunt bucuroasa.Saptamana trecuta am scris un mesaj in BILANT si azi am primit niste banuti, iar fetele mele isi vor cumpara ghete :cheer: Asa ca asi vrea sa-i multumesc prin intermediul acesta. Imi pare rau ca nu pot spune cine este,pentru ca nu i-am cerut acordul acesta,da vreau sa-i multumesc inca odata si-i daruiesc un :* si o :give_rose:

#14 lucy

lucy

Ciocanitoare

• Membri
  • PipPipPipPip
  • 429 Mesaje:

Postat 24 December 2007 - 10:43 AM

SORRRRRRRRRRRRRRRYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!! ca nu va pot scrie tutror fiindca sunteti muuuuuuuuuuuuulte!,da vreau sa va urez SARBATORI FERICITE, CRACIUN FERICIT un NOU AN FERICIT plin de impliniri si multe satisfactii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare: :floare:

#15 aki

aki

Yeti

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10595 Mesaje:
  • Dispozitie:Ca totdeauna...

Postat 24 December 2007 - 01:31 PM

LA MULTI ANI,DRAGA LUCY
Imagine postata

0 useri citesc subiectul