Salt la continut

Fotografie

EU SI DIETA

• Please log in to reply
6 raspuns(uri) in acest subiect

#1 ROSITA

ROSITA

Amiba

• Membri
  • 2 Mesaje:

Postat 21 January 2008 - 06:55 AM

AZI 21 IANUARIE 2007 INCEP PRIMA ZI DIN DIETA DANEZA.DOAR CE MI-AM FACUT CAFEAUA.ASTEPT SA SE RACEASCA SA O BEAU APOI O TAI LA SERVICI.E PRIMA MEA INTENTIE DE DIETA DANEZA.AM VOINTA.SA VEDEM CAT TINE.

#2 julyalina

julyalina

Taz

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3360 Mesaje:
  • Dispozitie:dor de zilele insorite
  • Sex:Feminin

Postat 21 January 2008 - 08:39 AM

bine ai venit Rosita :floare:
spune-ne si noua ceva despre tine , cati ani ai, ce greutate, ce inaltime, cu ce te ocupi. si mai ales, de ce ai ales dieta daneza?

#3 Candy

Candy

T-Rex

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 22263 Mesaje:
  • Dispozitie:fatty :D
  • Sex:Neutru

Postat 21 January 2008 - 10:34 AM

Neata :yahoo: si asteptam detalii mai ales de ce ai ales una din cele mai rele diete <_<

#4 Andreea-Rodica

Andreea-Rodica

Hiena

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4925 Mesaje:
  • Din:Suceava
  • Dispozitie:Vine, vine primavara!!!

Postat 21 January 2008 - 01:17 PM

Ma alatur su eu fetelor care iti ureaza BINE AI VENIT! si astept mai multe detalii despre tine si despre cum iti merge cu dieta. :floare:

#5 andra22

andra22

Amiba

• Membri
  • 16 Mesaje:

Postat 21 January 2008 - 06:43 PM

Bine ai venit!si eu am tinut dieta daneza dar numai 7 zile ca nu am mai putut sa mananc carne de vita si oua :wacko: si am slabit 5 kg dar sa sti ca m-am convins si intradevar mi-au explicat si fetele si le multumesc pt asta ca nu e sanatoasa .dupa ce am terminat am inceput una mai sanatoasa WW.BAFTA in continuare :*

#6 ROSITA

ROSITA

Amiba

• Membri
  • 2 Mesaje:

Postat 21 January 2008 - 07:46 PM

multumesc ca m-ati primit cu asa mare drag.am 26 ani.sunt medic rezident.am 1.73 si 68 kg. greutatea mea in general a fost una stabila pe la 65 kg pana anul trecut cand am stat mai mult in casa( am avut de invatat) si am ajuns pana la 74 kg.apoi m-am hotarat sa slabesc si am inceput sa merg mai mult.sa mananc mai putin.am ajuns prin noiembrie la 63 kg.de atunci am intrat in concediu o luna si acum cand m-am urcat pe cantar am 68 kg.si vreau sa nu las sa se mai adune.as vra sa tin dieta daneza pt k stiu multe colege care au tinut-o si da rezultate.vreau sa tin macar 7 zile.ziua 1 a trecut relatic usor.dar sa vedem maine.

#7 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9086 Mesaje:
  • Inaltime (cm):170
  • Greutate dorita:61

Postat 21 January 2008 - 09:21 PM

Imi dau si eu cu parerea, nu sunt potrivita sa o fac ca sunt un ex malefic al acestiui forum, dieta daneza da rezultate pe moment, eu sunt AS in a tine aceasta dieta, am tinut-o dupa ce am nascut primul bebe si am slabit cu ea 7 kg in 13 zile, dupa al 2-lea bebe am slabit tot cu ea 4 kg, dar le-am recuperat, tu ca medic rezident de ce nu incerci sa ai rabdare cu ceva mai sanatos? eu sunt cea care ,mereu alege cele mai simple metode de a slabi, dar iti spun sincer ca nu e intelept.Nu ma pot oprii insa, pana nu inventeaza astia pastila miraculoasa care topeste 1 kil de grasime pe zi nu ma invat minte.

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi