Salt la continut

Fotografie

BUCATARIE

• Please log in to reply
4 raspuns(uri) in acest subiect

#1 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 15218 Mesaje:
  • Sex:Feminin

Postat 02 February 2008 - 01:32 AM

Am o intrebare pentru toate fetele din Ro ....in special pentru cele din Brasov :

Mama mea vrea sa cumpere o noua bucatarie si ofertele primite pana acum nu sunt satisfacatoare ! Nu neaparat din cauza pretului cat din cauza serviciilor .
Intrebarea mea este : cand se comanda o mobila de bucatarie dintr-un magazin ESTE INCLUS transportul si montarea sau nu ???? Ea a primit ceva oferte dar mobila i se aduce pana in fata blocului si montarea trebuie sa o faca singura !!!!!!!!!!!!!!! Nu vreau sa par cu nasul pe sus dar AICI ti se aduce mobila , se monteaza si ti se da si garantie pentru mobila si ( separat ) pentru montat !!!!

Stiti ceva adrese de net unde se poate comanda mobila de bucatarie si in care sunt transportul + montarea + garantie incluse ?????

Multe multumiri !!!

#2 michelle

michelle

Hiena

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4542 Mesaje:
  • Din:Iasi
  • Dispozitie:Ole!

Postat 02 February 2008 - 01:28 PM

Dany, nu toate asigura transport si montaj. Iata ce am gasit eu: Staer, Mobexpert, Elvila, Sortem

#3 LIZUCA

LIZUCA

Hiena

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4129 Mesaje:
  • Dispozitie:Neinvinsa

Postat 04 February 2008 - 09:08 AM

Eu mi-am luat ceva de la Ambient.Parca daca depaseste o anumita suma, iti aduc ei acasa.De exemplu 10 milioane.Si montatul trebuie platit separat daca vrei

#4 otilici

otilici

Marmota

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1332 Mesaje:
  • Dispozitie:I'm alive!!!

Postat 04 February 2008 - 02:20 PM

Eu mi-am luat mobila de bucatarie de la un magazin din coltul strazii :)) ,dar ziceau ca ei fac mobila.Acestia sunt singurii,dintre toate firmele la care am cautat,care mi-au adus mobila pana sus (la et.3) si au montat-o,fara un ban in plus...Dar nu au reprezentanta si in alte orase din pacate...Asa ca merita sa incerci si la firme micute,nu numai la cele mari. A propos,mobila este de ff buna calitate,nu am vazut asa ceva la firmele mari decat la niste preturi cel putin duble... :oo:
Sper sa fie de folos...

Ah,am uitat sa zic...mie de la Elvila mi-au adus adus dulapul pana sus si l-au si montat baietii...dar numai dupa ce m-am enervat o tura :grin: ,ca eram singura acasa :angry:

#5 dany

dany

T-Rex

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 15218 Mesaje:

Postat 07 February 2008 - 12:41 PM

Multumesc , fetelor ! :hug:

Am vazut ca ELVILA are magazin si in Brasov asa ca o expediez acolo pe maica-mea ....

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi