Salt la continut

Fotografie

sali de fitness

• Please log in to reply
2 raspuns(uri) in acest subiect

#1 Elexa

Elexa

Amiba

• Membri
  • 4 Mesaje:

Postat 02 March 2008 - 12:47 AM

Salut! Sunt noua aici si ma bucur ca v-am gasit! :floare: Sper sa ma integrez bine..:blushing:
Observ ca nu s-a discutat foarte mult subiectul..de-asta mi-am permis sa deschid eu un nou topic, desi la prima postare..
Am aproape 21 de ani, sunt studenta si lucrez in acelasi timp, deci am un program foarte incarcat.. Nu am timp foarte mult de sala, dar am zis eu ca trebuie. Cel mai mult circul cu metroul, deci pentru mine ar fi perfect daca as gasi o sala destul de aproape de o statie de metrou, sa nu pierd foarte mult timp cu deplasarile, ca oricum la capitolul timp sunt deja un haos..M-ati putea ajuta cu o sugestie, va rog? Multumesc anticipat! :*

#2 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D
  • Sex:Feminin

Postat 02 March 2008 - 11:18 PM

Salut si bine ai venit, Elexa! :floare:

In legatura cu sala, e important ce anume vrei sa faci la sala, cat esti dispusa sa dai si cam in ce zona circuli cu metroul. Eu de exemplu merg la Get Fit si imi place tare mult ce se face acolo si atmosfera in general, dar nu e o sala prea ieftina...

#3 onushca85

onushca85

Koala

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2692 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Sex:Feminin

Postat 30 July 2008 - 09:05 AM

Eu stiu una la 10 minute de metrou Nicolae grigorescu, se numeste EXTREME. Cauta pe google ca are site si te poti lamuri despre ce este vb.

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi