Salt la continut

Fotografie

Telefon mobil

• Please log in to reply
7 raspuns(uri) in acest subiect

#1 tmanbone

tmanbone

Veverita

• Membri
  • PipPipPipPipPip
  • 580 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Higher State of Consciousness.
  • Sex:Masculin

Postat 30 June 2006 - 10:30 AM

daca v-ati saturat sa-i suportati pe cei din jur care isi iau cele mai "tari" mobile, asa... de fitze, puteti sa-i devansati cu "m300"

Fisiere atasate

#2 albert

albert

Amiba

• Membri
  • 19 Mesaje:

Postat 30 June 2006 - 10:42 AM

Cu asta i-am facut pe toti! :devil: Am vazut acolo un pret de 500 dolari, dar mi se pare prea putin...

#3 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:

Postat 30 June 2006 - 08:24 PM

Asta cu "works everywhere" mi se pare cam far-fetched. Asta ar fi un fel de "internet prin cablu fara cablu". Nu prea am inteles...

#4 tmanbone

tmanbone

Veverita

• Membri
  • PipPipPipPipPip
  • 580 Mesaje:

Postat 01 July 2006 - 10:02 AM

Cu asta i-am facut pe toti! :devil: Am vazut acolo un pret de 500 dolari, dar mi se pare prea putin...

N-as zice. Fata de telefoanele existente pe piata la acelasi pret, m300 duce lipsa de o groaza de facilitati. Ce il aduce in prim plan este dimensiunile mici si ideea de Bond (James Bond).

Oricum, puteau sa-l faca macar rezistent la apa... :salut:

Asta cu "works everywhere" mi se pare cam far-fetched. Asta ar fi un fel de "internet prin cablu fara cablu". Nu prea am inteles...

Probabil ca se refera la faptul ca nu e "aranjat" sa mearga doar cu anumite retele si pe anumite frecvente. Eu n-am gasit pe site o lista cu specificatii tehnice clare.

#5 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:

Postat 01 July 2006 - 10:04 AM

Si cand vorbesti trebui sa stai cu ceasul la mana, or what? Mai lipsesc ochelarii fumurii la ochi si esti bodyguard.

#6 tmanbone

tmanbone

Veverita

• Membri
  • PipPipPipPipPip
  • 580 Mesaje:

Postat 01 July 2006 - 10:23 AM

Si cand vorbesti trebui sa stai cu ceasul la mana, or what? Mai lipsesc ochelarii fumurii la ochi si esti bodyguard.

Da, faza asta ar fi cam ciudata. Dar are bluetooth si deci un handsfree pe acelasi sistem ar fi extraordinar. Parerea mea. :D

Oricum, puteau sa-l faca macar rezistent la apa... :salut:

Aaaam citit eu gresit. De fapt am citit sarit :blushing: , pe acolo scrie fully waterproof. :D

#7 judecatorul

judecatorul

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 68 Mesaje:

Postat 12 August 2006 - 04:33 AM

eu mi-am cumparat acum un an Samsung SGH i700 >. e un PDA care are si telefon .. e senzational ..
acum cred ca costa in jur de 500 eur si e vital sa va luati si un SD de 512 sau 1 GB,, vreau sa spun ca e senzational ce poate sa faca aparatul ala.

Are Windows Mobile si toate aplicatiile office .. imi instalez orice joc vreau.. azi o sa merg cu trenul si o sa ma joc Age of Empires .. am un super recorder pe el iar agenda .... e nelimitata :) beat this.

Are o groaza de functii .plus un soft de citit carti .. are un display impresionant .. e o alternatinva super interesanta daca vreti un telefon care sa ia ochii .. eu in sinea mea ,, vreau sa cred ca sunt om serios si ca l-am luat ca am nevoie .. ( eu ma ocup cu grafica .. si pe langa faptul ca pot desena direct pe el cu un betiosor atasat la dispozitiv, am la mine tot timpul potofoliul meu ;) nice nu > plus ca am internet explorer si chiar in acest momment scriu mesaj de pe el :p ( ai mai multe feluri de a scrie printre care ai un programel care -ti recunoaste literele scrise de tine pe ecran. ( propria ta caligrafie o transforma in caractere)
Incercati PDA cu telefon e mult mai tare singurul inconvenient fiin marimea :) . ( PS are si camera foto 640.480 <_< )

Fisier atasat  Samsung_i700_ENG_02.jpg   24.85K   132 downloads

Acest mesaj a fost editat de judecatorul: 12 August 2006 - 04:36 AM

#8 himere2005

himere2005

Jaguar

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6016 Mesaje:
  • Dispozitie:incendiara
  • Sex:Feminin

Postat 12 August 2006 - 07:14 AM

sa-l stapinesti sanatos judecatorule, acum poti sa intri sa vorbesti cu noi chiar din sala de judecata ;)

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi