Salt la continut

Fotografie

tae bo

• Please log in to reply
5 raspuns(uri) in acest subiect

#1 Ioana08

Ioana08

Amiba

• Membri
  • 1 Mesaje:

Postat 12 March 2008 - 11:05 AM

Stie cineva de unde pot face rost de ultimile dvd-uri cu tae bo ale lui billy blanks? ma refer la cele aparute dupa 2002

#2 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D
  • Sex:Feminin

Postat 12 March 2008 - 12:10 PM

Uite aici doar 3 din 2007 si 2006, la preturi rezonabile de 13-20$

Billy Blanks' Tae-Bo - Get Celebrity Fit - Cardio

Ultimate Tae Bo

Billy's Favorite Moves

#3 emiliaemi

emiliaemi

Hiena

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4360 Mesaje:

Postat 10 June 2010 - 01:50 PM

Intreb si aici, ca tot se numeste topicul tae bo. Caut o sala de fitness cu tae bo prin zona Militari pentru ca am aflat ca cea despre care stiam s-a mutat si nu mai are decat body building. E vorba de turbotequila. Cunoasteti alte sali prin preajma? netul e dezordonat si in consecinta nu am reusit sa gasesc nimic, o denumire concreta, un site, un numar la care sa ma interesez. Va multumesc mult!

#4 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7974 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 11 June 2010 - 06:57 AM

Pe vremuri, acum vreo 3 ani, eu mergeam la Isamar Lady, la etaj in magazinul Sir. Nu-mi placea pentru ca era foarte aglomerat atunci si ne dadeam picioare in gura... <_< Poate s-au mai schimbat lucrurile. Cred ca merita sa incerci.

#5 emiliaemi

emiliaemi

Hiena

• Membri
  • 4360 Mesaje:

Postat 13 June 2010 - 09:39 PM

Pe vremuri, acum vreo 3 ani, eu mergeam la Isamar Lady, la etaj in magazinul Sir. Nu-mi placea pentru ca era foarte aglomerat atunci si ne dadeam picioare in gura... <_< Poate s-au mai schimbat lucrurile. Cred ca merita sa incerci.

Multumesc mult, mi-a mai spus cineva de Sir, cred ca e mai scumput decat as fi vrut, dar macar o sedinta vreau neaparat sa vad si eu odata cum e. Abonamentul mai vedem unde il fac... poate gasesc mai ieftin.

#6 emiliaemi

emiliaemi

Hiena

• Membri
  • 4360 Mesaje:

Postat 17 June 2010 - 09:43 AM

Pana la urma am sa-mi fac abonament unde m-ai indrumat, cu 12 intrari pe luna e 9,5 ron sedinta... cu 8 ar fi fost 12,5. Din pacate sedinta de sambata e chiar la ora pranzului dar o sa ma obisnuiesc eu sa-mi decalez cu o ora mesele de sambata, in rest nu sunt inconveniente prea mari, oricum mergeam foarte rar acasa in weekenduri. In ce priveste aglomeratia, sunt intr-adevar cam multe fete, dar pentru ca am vazut ca merge, vad si inteleg cum trebuie sa fac, si nici nu ne dam picioare intre noi, e ok si asa...

Si o intrebare oarecum off topic: sedintele din timpul saptamanii se termina pe la noua si ceva. E ok daca la ora aia beau dupa sport putin lapte sau iaurt natur? Maxim 200 de grame. Eu nu mananc dupa 6:30 si de asta cam am remuscari asa, insa totodata intelesesem ca e bine sa consumi astfel de alimente dupa o ora de efort fizic. Multumesc si o zi buna!

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi