Salt la continut

Fotografie

cine ne poate ajuta cu hainute si jucarii?

• Please log in to reply
21 raspuns(uri) in acest subiect

#1 mioarabraila

mioarabraila

Amiba

• Membri
  • 42 Mesaje:
  • Sex:Neutru

Postat 11 April 2008 - 04:16 PM

am si eu un baietel de 7 luni si nu prea mai am cu ce sa l imbrac,nu avem o situatie materiala prea buna si ne am bucura foarte mult daca ati avea si pentru noi cateva hainute si jucarii.Multumesc din suflet

#2 mioarabraila

mioarabraila

Amiba

• Membri
  • 42 Mesaje:

Postat 11 April 2008 - 05:58 PM

am si eu un baietel de 7 luni si nu prea mai am cu ce sa l imbrac,nu avem o situatie materiala prea buna si ne am bucura foarte mult daca ati avea si pentru noi cateva hainute si jucarii.Multumesc din suflet

of of of nu ma poate ajuta nimeni? :sorry: :sorry: :sorry:

#3 silviuMarian

silviuMarian

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 76 Mesaje:
  • Din:666
  • Dispozitie:666
  • Sex:Masculin

Postat 12 April 2008 - 10:43 PM

offff doamne ca alti traiesc in lux si alti in saracie, daca as avea o putere as ajuta pe toata lumea, unde stai ? in ce oras, carier ?

#4 mioarabraila

mioarabraila

Amiba

• Membri
  • 42 Mesaje:

Postat 13 April 2008 - 10:22 AM

offff doamne ca alti traiesc in lux si alti in saracie, daca as avea o putere as ajuta pe toata lumea, unde stai ? in ce oras, carier ?

sunt din braila

#5 mioarabraila

mioarabraila

Amiba

• Membri
  • 42 Mesaje:

Postat 30 April 2008 - 11:07 PM

sunt din braila

of,nu ne ajuta chiar nimeni?

#6 silviuMarian

silviuMarian

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 76 Mesaje:

Postat 01 May 2008 - 01:46 AM

hey ai incercat la crucea rosie ?
am inteles ca acei oameni sunt dispusi sa ajute, dar nu stiu cum sa dai de ei, probabil daca cauti pe net sau intreaba pe cineva, am sa ma interesez si eu, eu unu te-as ajuta dar nu prea vad cu ce si cum s din bucuresti si habar nu am unde e braila. Sper sa te ajute cei de la crucea rosie, Dumnezeu sa te binecuvanteze.

#7 BLUELIFE

BLUELIFE

Lama

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5913 Mesaje:
  • Dispozitie:Do it today or regret it tomorrow !
  • Sex:Feminin

Postat 02 May 2008 - 05:30 PM

lasa o adresa unde sa poti fi contactata sau unde sa se poata trimite un colet ceva de catre cei care au si vor sa te ajute si poate ne povestesti cate ceva despre tine,vezi tu oamenii sunt mai reticenti fata de necunoscuti dar poate daca te prezinti si spui ce se intampla cu tine,cine esti,care e povestea ta ,poate se sensibilizeaza lumea. :floare:

#8 silviuMarian

silviuMarian

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 76 Mesaje:

Postat 02 May 2008 - 07:55 PM

Oricine si oricare ar fi povestea ei tot trebuie ajutata, pentru ca toti avem suflet, dar lumea se sensibilizeaza la povesti, nush Dumnezeu avea puterea sa creeze o lume in care sufletul nu are nevoie de nimic decat dragoste, dar nush dc o fi dat atatea nevoi, si greutati, probabil sa intareasca sufletul pe parcursul vieti lui, am avut momente unde chiar L-am injurat si deja imi pierdusem credinta, dar prin asta devenisem depresiv si mi-am dat seama ca treceam prin chestile astea pentru ca sa imi fie intarit sufletul ca atunci cand ma intanlesc cu el sa fiu tare, eu mi-am vazut tatal cand isi taia venele in baie si multe alte violente si am trait in saracie, dar mi-am dat seama ca astea fac parte dintr-un plan a Lui Dumnezeu, care de fapt adevarata viata incepe dupa ce se termina asta, unde frumusetile sunt pentru totdeauna nu ca in viata asta, si moartea e "permisul" treceri, asta e, facase voia Lui. Dumnezeu sa te ajute si sa ajute toata lumea. Desi nu se prea baga in viata actuala.

#9 mioarabraila

mioarabraila

Amiba

• Membri
  • 42 Mesaje:

Postat 10 May 2008 - 12:07 PM

o sa va spun si eu pe scurt povestea mea.LOcuim cu socrii intr un apartament cu 2 camere,deci eu sotul si copilul stam intr o camera.eu nu beneficiez de indemnizatie deoarece acum 2 ani eu am lucrat si din motive de sanatate nu m am mai p[utut duce la servici.Atunci am facut o rata pe termen de 5 ani de un milion jumate pe care o platim si in prezent.am luat aragaz,calculator si televizor.Lucreaza doar sotul cu un salariu de 7 milioane,din care platim intretinerea lumina,gazele,si restul mai luam pampersi,serv umede,iaurtele si ce ii mai trebuie copiluli.Nu ne mai ramane cam nimic,pt alte chltuieli,nu mi am mai luat o haina de nu mai stiu cand,nu pot sa i iau nici macar copilului.Avem si o datorie de 10 milioane,pt k acum 2 luni puiul meu sa imbolnavit de infectie urinara,am stat aici in spital 2 sapt si copilul nu maca nimic,ii dadeam lapte cu seringa,fortat pe gat.il strangeam de nas k sa inghita apoi vomita tot,a stat la perfuzii 3 zile apoi dr de aici,m au transferat la bucuresti la sitalul I O M C .V a rog cine poate sa ne ajute fiecare cu ce poate pt copilasul meu va las adresa mea de mes sa intrati pe ea si o sa va dau acolo adresa mea.id meu este mititicafloricica.Mutumesc din suflet,d zeu sa va ajute

Imagine postata el este puiul meu scump,fara el nu as putea trai

#10 mioarabraila

mioarabraila

Amiba

• Membri
  • 42 Mesaje:

Postat 11 May 2008 - 10:29 AM

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

#11 himere2005

himere2005

Jaguar

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6016 Mesaje:
  • Dispozitie:incendiara
  • Sex:Feminin

Postat 11 May 2008 - 08:16 PM

lasa-mi te rog pe adresa himere2005@yahoo.com numarul tau de telefon si o sa te sun sa imi dai detalii. eu sunt din galati :*

#12 mioarabraila

mioarabraila

Amiba

• Membri
  • 42 Mesaje:

Postat 11 May 2008 - 09:25 PM

multumesc himere ti am dat add dar nu esti online :blushing:

#13 mioarabraila

mioarabraila

Amiba

• Membri
  • 42 Mesaje:

Postat 20 May 2008 - 10:31 AM

himere nu am reusit nici acum sa stam de vorba, :sorry: ,ne poate ajuta cineva de pe aici?

#14 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:

Postat 20 May 2008 - 02:14 PM

Adresa data de himere este un email, nu un id de Yahoo Messenger. Pentru a lua legatura, trimite-i un email, nu ii da add pe messenger. E ca si cum ai incerca sa trimiti fax cu frigiderul :).

#15 mioarabraila

mioarabraila

Amiba

• Membri
  • 42 Mesaje:

Postat 20 May 2008 - 09:16 PM

Adresa data de himere este un email, nu un id de Yahoo Messenger. Pentru a lua legatura, trimite-i un email, nu ii da add pe messenger. E ca si cum ai incerca sa trimiti fax cu frigiderul :).

alex,adresa de email e aceeasi cu id ul de mess doar k nu se introduce @yahoo.com,doar himere2005

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi