Salt la continut

Fotografie

Sarcina.

• Please log in to reply
2 raspuns(uri) in acest subiect

#1 Mariana

Mariana

Yeti

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 11137 Mesaje:
  • Din:O comuna la malul Dunarii...
  • Dispozitie:Nu exista nu pot, exista nu vreau.
  • Sex:Feminin
  • Greutate maxima:64
  • Greutate curenta:56
  • Greutate dorita:50

Postat 17 June 2008 - 08:40 PM

Am mai auzit si de trompe uterine infundate (nu am mai auzit pana acum) aveti idee cum se manifesta?
Am auzit de tratament cu polidin in timpul rusilor si ajuta sa ramai insarcinata.
Stiti cumva retete naturiste care ar putea ajuta?
:* :hug:

Acest mesaj a fost editat de Mariana: 17 June 2008 - 08:40 PM

#2 crystina

crystina

Amiba

• Membri
  • 3 Mesaje:

Postat 18 June 2008 - 02:05 PM

Am mai auzit si de trompe uterine infundate (nu am mai auzit pana acum) aveti idee cum se manifesta?
Am auzit de tratament cu polidin in timpul rusilor si ajuta sa ramai insarcinata.
Stiti cumva retete naturiste care ar putea ajuta?
:* :hug:

BUNA MARIANA..............SUNT CRISTINA SI SUNT INSARCINATA IN 6 LUNI
SA STI CA ESTE ADEVARAT DE TRATAMENTUL CU POLIDIN DAR NU ESTE RECOMANDAT SA IL FACI AIUREA PT CA NU TOATE FEMEILE AU ORGANISMUL LA FEL SI REACTIONEAZA DIFERIT
IN CEEA CE PRIVESTE SUBIECTUL CU TROMPELE UTERINE INFUNDATE AIA NUMAI DOCTORUL ITI POATE ZICE
SE DESCOPERA DACA NU RAMAI INSARCINATA PT CA SE FAC INVESTIGATII SA SE DESCOPERE DC NU RAMAI SI ASTA ESTE UNA DIN CAUZE LA MULTE FEMEI
NUMAI DOCTORUL ITI POATE SPUNE CE SA FACI-TREBUIE SA FACI ANALIZE SI SA SE DETERMINE CAUZA PT CARE NU RAMAI INSARCINATA SI SA SE GASEASCA O SOLUTIE
ITI DORESC MULTA BAFTA :)

#3 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9086 Mesaje:
  • Sex:Feminin
  • Inaltime (cm):170
  • Greutate dorita:61

Postat 18 June 2008 - 11:32 PM

Mariana daca aveai trompele infundate nu faceai nici un copil pana acum.Astea nu se infunda si de desfunda.In cazul tau este exclusa posibilitatea asta.Eu stiu ca la trompe infundate nu se face polidin si se fac serii de 10 zile de instilatii.numai medicul ginecolog poate depista asta, si trebuie sa faci o ecografie intra-vaginala cu un aparat special.

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi