Salt la continut

Fotografie

Am slabit 6,5 kg mancand sanatos

• Please log in to reply
18 raspuns(uri) in acest subiect

#16 Candy

Candy

T-Rex

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 22243 Mesaje:
  • Dispozitie:fatty :D
  • Sex:Neutru

Postat 29 September 2008 - 08:25 PM

Si mie mi se pare groaznic de putin mai ales in zilele cu 6=700 de calorii :wacko: si poate de aia am observat cand manca mai putin in loc sa scazi se mai adunau cateva grame ;)

#17 Dana_Zuzu

Dana_Zuzu

Amiba

• Membri
  • 2 Mesaje:

Postat 30 December 2008 - 09:29 PM

Si mie mi se pare groaznic de putin mai ales in zilele cu 6=700 de calorii :wacko: si poate de aia am observat cand manca mai putin in loc sa scazi se mai adunau cateva grame ;)

Buna tuturor.

Imi pare rau sa iti spun, dar cu cat caloriile sunt mai putine cu atat slabesti mai mult;). Mie mi se pare ca mananca destul de diversificat si suficient de mult, avand in vedere ca tine dieta!!!

Ideea intr-o cura de slabire este sa mananci multe fibre pt a avea senzatia de satietate, evitand astfel ingerarea de multe calorii.

Eu o felicit pentru ambitie si mie chiar mi se pare un mod sanatos de a trai! Felicitarile mele!!!!

#18 adria

adria

Amiba

• Membri
  • 10 Mesaje:
  • Sex:Feminin

Postat 12 January 2009 - 10:05 AM

Pot spune fericita ca la mine totul este ok.

Ma mentin la 56,5-57 de kg din septembrie. Am introdus treptat alimentele exculse in perioada dietei. Acum mananc de toate dar nu in cantitati foarte mari.

Poate eu sunt o exceptie si totusi la mine a functionat.
Va doresc si voua tuturor mult succes in lupat cu kg si sa fiti cel putin la fel de mandre ca mine atunci cand va uitati in oglinda![b]

#19 denisa

denisa

Amiba

• Membri
  • 7 Mesaje:

Postat 19 June 2009 - 08:15 PM

buna :) :) m-ar tenta si pe mine sa incerc dieta :idee: dar de maine ma apuc de dieta cu grapefruit :wacko: sper sa le pot duce pana la capat pe amandoua.abia astept sa vad rezultatele.sper sa fiee :yahoo: :yahoo:

1 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Google (1)