Salt la continut

Fotografie

Cum ma simt azi!

• Please log in to reply
46 raspuns(uri) in acest subiect

#1 IarbaVerde

IarbaVerde

Amiba

• Membri
  • 17 Mesaje:
  • Sex:Neutru
  • Greutate maxima:80
  • Greutate curenta:70
  • Greutate dorita:50

Postat 16 July 2006 - 06:09 PM

Ma gandeam sa scriem aici ce stare aveam.

Incep eu, normal! :grin: Am umblat azi 6 ore pe jos!!!!
cam mult pt. mine dar am fost la cumparaturi :clap: imi trebuiau hainute de vara.
Sunt incantata ca am gasit lucruri dragute; Am avut si un eveniment neplacut; am vazut ca o bluzita e patata!!! :mad: Sper sa iasa la spalat. I-am spus vanzatoarei sa-mi dea un XL care era deja desfacut...nu am fost atenta si acum am vazut ca de fapt e masura L si e si murdara :( ...

Va astept si pe voi sa scrieti cand sunteti veseli, tristi, intrigati, zambareti.... :hug:

#2 tmanbone

tmanbone

Veverita

• Membri
  • PipPipPipPipPip
  • 580 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Higher State of Consciousness.
  • Sex:Masculin

Postat 20 July 2006 - 01:57 AM

"The way to achieve inner peace is to finish all the things you've started."
So I looked around the house to see all the things I started and hadn't finished... and before coming to work this morning I finished off a bottle of red wine, a bottle of white, the Bailey's, Kahlua and Wild Turkey, my Prozac, some valium and a box of chocolates. You have no idea how freakin good I feel...

:oo: Vroiam de fapt sa spun ca am plecat la 1 noaptea de la munca si nu pot sa dorm. Prea multa cafea. :tease:

#3 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7976 Mesaje:
  • Dispozitie:Fericita! :D
  • Sex:Feminin

Postat 20 July 2006 - 07:36 AM

Wow! La 1???? :lesin: Naspa, imi pare rau! :(

#4 tmanbone

tmanbone

Veverita

• Membri
  • PipPipPipPipPip
  • 580 Mesaje:
  • Dispozitie:Higher State of Consciousness.

Postat 20 July 2006 - 09:36 PM

Mda. A fost o saptamana plina, dar acum s-a sfarsit. Maine o sa-mi fie ca de obicei lene sa ma duc la program, si o sa revin cu reclamele amuzante.

Si ca sa fiu on topic, ma simt ca un magar de curse. :oo:

Acest mesaj a fost editat de tmanbone: 20 July 2006 - 09:37 PM

#5 DIAbolica

DIAbolica

Pestisor

• Membri
  • PipPip
  • 168 Mesaje:
  • Din:The Land of Laughs
  • Dispozitie:Never Felt Better !

Postat 20 July 2006 - 11:45 PM

ma simt mai nasol decat ieri si mai putin nasol decat maine :p

:p

#6 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:

Postat 20 July 2006 - 11:48 PM

Azi ma simt mai odihnit ca ieri. Se apropie weekendul poate se intampla ceva fain.:D Mai bine ma culc, sa ma simt si maine la fel de odihnit :D.

#7 DIAbolica

DIAbolica

Pestisor

• Membri
  • PipPip
  • 168 Mesaje:
  • Din:The Land of Laughs
  • Dispozitie:Never Felt Better !

Postat 21 July 2006 - 08:42 PM

i feel goooood :dance3:

tanana

taanaaanaaaa :party:

#8 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • 7976 Mesaje:

Postat 24 July 2006 - 03:04 PM

Azi ma simt obosita. Nu am dormit bine aseara, m-am fatait toat noaptea de pe o parte pe alta, mi-a fost cald, m-am simtit singura :cry: si acum imi e somn si ma doare spatele! :angry: Daca sunt nevoita sa stau iar peste program turbez! :bang:

#9 mihaela

mihaela

Amiba

• Membri
  • 12 Mesaje:

Postat 24 July 2006 - 06:14 PM

o fost o zi destul de plictisitoare si naspa... :( am dormit foarte mult, am facut curatenie si normal cumparaturi :lol2: ...
m-am certat si un pic cu fratimiu dar asta e....tot eu am castigat ;)
inca nu s-a terminat ziua....o sa mai vedem...

#10 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:

Postat 27 July 2006 - 08:53 AM

Azi sunt gata de munca :D Lucrez de aproximativ o saptamana la un proiect de anvergura si vreau sa iasa bine. Vreau sa arat ca pot. Nu stiu cui vreau sa arat asta. Cred ca mie mai mult decat oricui. Ca seful oricum o sa se uite un pic si o zica da, e ok, sau nu, nu e bine, refa-l de la cap la coada sau proiectul nu va fi folosit niciodata(am mai avut o experienta din-asta - e frustrant sa pui suflet in ceva ca mai apoi sa nu aiba nici un impact).

Dar nu asta. Proiectul asta va avea impact. Poate insemna si o marire de salariu, daca iese super bine. Asa ca, sunt gata sa dau tot ce pot. Sunt energic. Ma duc, mai intai, sa-mi beau cafeaua insa. :)

#11 aki

aki

Yeti

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10595 Mesaje:
  • Dispozitie:Ca totdeauna...

Postat 27 July 2006 - 09:15 AM

Eu am verificat niste procese verbale pe reparatii curente.Si peste 15 minute ma duc la foto-salon sa iau poza noastra(Eu si Sergiu)format 13*18 ca sa o pun in rama. :cheer:
Si apoi mai vedem...

#12 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • 7976 Mesaje:

Postat 27 July 2006 - 09:43 AM

Eu ma simt cam rau de la stomac. :( Ma duc si eu sa ma tratez cu cafeau de dimineata cu 1 cub de cheata sa ma mai racoresc si apoi pe cai!!

Ma asteapta niste lucruri cam naspa de facut la servicu, dar sper sa le dau de capat. Macar sa inteleg ce se vrea de la mine. :wacko:

#13 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10595 Mesaje:

Postat 27 July 2006 - 10:00 AM

Eu ma simt cam rau de la stomac. :( Ma duc si eu sa ma tratez cu cafeau de dimineata cu 1 cub de cheata sa ma mai racoresc si apoi pe cai!!

Ma asteapta niste lucruri cam naspa de facut la servicu, dar sper sa le dau de capat. Macar sa inteleg ce se vrea de la mine. :wacko:

Draga poate lasi cafeaua.Prietena mea a baut cafea de nu mai vedea si acum sta in spital cu pancreasul imflamat :angry:

#14 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • 7976 Mesaje:

Postat 27 July 2006 - 10:13 AM

Stiu ca nu face bine, dar daca nu beau dimineata o cafea, ma simt ca un zombi toata ziua. :alien: si-s nervoasa si cu dureri de cap. Le mai dau si altora dureri de cap pe deasupra. :mellow: Fac tot posibilul sa nu beau multa si nici concentrata, dar uneori chiar nu pot si ma simt agitata cateva zile dupa.

#15 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10595 Mesaje:

Postat 27 July 2006 - 10:28 AM

Stiu ca nu face bine, dar daca nu beau dimineata o cafea, ma simt ca un zombi toata ziua. :alien: si-s nervoasa si cu dureri de cap. Le mai dau si altora dureri de cap pe deasupra. :mellow: Fac tot posibilul sa nu beau multa si nici concentrata, dar uneori chiar nu pot si ma simt agitata cateva zile dupa.

Eu cu cafeaua am terminat-o dar ce sa fac cu tigara

5 useri citesc subiectul

0 membri, 5 vizitatori, 0 utilizatori anonimi