Salt la continut

Fotografie

Surpriza pentru iubit

• Please log in to reply
13 raspuns(uri) in acest subiect

#1 aki

aki

Yeti

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10561 Mesaje:
  • Dispozitie:Ca totdeauna...
  • Sex:Feminin

Postat 18 August 2006 - 11:07 AM

Azi implinim 3 luni de cind sunt cu Sergiu :cheer: .Nu e asa de mult,dar imi pare ca-l stiu de o viata :give_rose: .Si cum e plcat din tara si apropape de o luna nu ne-am vazut ma chinuie un dor nebun. :huh:
Si pentru el azi vreau sa fac o declaratie de dragoste publica si sa-i spun cit de mult il iubesc :floare:

Nu trebuie sa exista o zi anume, desemnata de noi, oamenii, pentru
a-ti declara iubirea.
Aceasta stare DIVINA trebuie sa ne insoteasca in toate clipele vietii noastre
Dragul meu, Sergiu, tu reprezinti pentru mine tot ceea ce imi doresc. Iubirea care s-a infiripat intre noi este atat de frumoasa incat nu stiu daca poate fi exprimata in cuvinte. Nu prea ma pricep la a-mi arata dragostea prin frumusetea cuvintelor, ci prin caracter si sentimente. Si cred ca tu preferi acest lucru. Nimic nu poate fi altceva decat o iubire imensa pe care ti-o port, daca iti spun ca mi-e dor de tine chiar si atunci cand te aflii in preajma mea si simt nevoia sa ii spun TE IUBESC!
Mi-e dor de tine in fiecare secunda din viata mea!
Iti spun asta si azi si ti-as spune in fiecare clipa, care ma doare cind nu sunt linga tine!!!

IUBESC SI SUNT IUBITA! :cheer:

Fisiere atasate

#2 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10561 Mesaje:

Postat 18 August 2006 - 12:26 PM

As vrea ceva idei pentru un semn de atentie pentru Sergiu :floare:

#3 himere2005

himere2005

Jaguar

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6016 Mesaje:
  • Dispozitie:incendiara

Postat 18 August 2006 - 01:24 PM

la capitolul asta nu sunt experta aki, ceea ce pentru noi e important, nu e si pentru ei. eu il cunosc pe al meu, s-ar bucura de o componenta la calculator, un vin bun, o pereche de pantofi, nu-i prea plac, sau nu apreciaza dulcegariile. daca era in tara, ieseati in oras sa mincati, apoi...mai vedeai tu.

Acest mesaj a fost editat de himere2005: 18 August 2006 - 01:25 PM

#4 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10561 Mesaje:

Postat 18 August 2006 - 01:53 PM

Himere,el degraba trebue sa vie in tara si vreau sa-i fac o surpirza.Dar nu ma duce capul ce... :unsure:

#5 himere2005

himere2005

Jaguar

• Membri
  • 6016 Mesaje:

Postat 18 August 2006 - 01:56 PM

o petrecere surpriza...cu baloane, coifuri, cu prietenii cei mai dragi, un tort imens

#6 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10561 Mesaje:

Postat 18 August 2006 - 02:08 PM

Nu aceasta e prea festiv vreau ceva intim :drool:

#7 himere2005

himere2005

Jaguar

• Membri
  • 6016 Mesaje:

Postat 18 August 2006 - 02:13 PM

atunci o masa cu luminarele, o cada cu spumant, un masaj? daca te tin banii poate o excursie undeva numai voi 2?

#8 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10561 Mesaje:

Postat 18 August 2006 - 02:58 PM

Am hotarit :w00t: ,dar pina cind ramine secret.

#9 Printessa

Printessa

Amiba

• Membri
  • 1 Mesaje:

Postat 09 October 2008 - 04:47 PM

buna :) as dori si eu unsfat pentru a i face o surpriza iubitului meu :D il iubesc mult :hug: :* si el ma iubeste la fel de mult :X si trebuie sa vina maine de la facultate :D si vreau s fac ceva special... :give_rose: avem aproape 7 luni :cheer: :cheer: :cheer: j am nevoie de o idee :D multumesc :D :*

#10 veroje

veroje

Amiba

• Membri
  • 6 Mesaje:
  • Dispozitie:pot si mai bine

Postat 27 September 2010 - 02:38 PM

daca nu e prea tarziu pentru ce sfat iti dau , mi-ar place sa te inspir cu ceea ce am facut eu. Am inchiriat un apartament cu 2 camere, fara sa aiba nici cea mai mica banuiala, am aranjat o cina superba si delicioasa, intima, cu o lumina difuza si in vin bun, m-am imbrcat elegant si m-am aranjat ca la carte, dupa care l-am tinut in sms-uri cu indicii cum sa ajunga de la serviciu la apartament si l-am intampinat la usa cu un pahar de vin rosu. Apoi ... l-am rugat sa stea in pat sa ma astepte, m-am imbracat in ceva super sexy cu tocuri inalte si un platou cu capsuni cu frisca si i-am taiat respiratia :D :blushing: Dupa aceea nu mai zic ce a urmat... :naughty: :blushing:

#11 Cherry

Cherry

Koala

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2071 Mesaje:
  • Dispozitie:fericita
  • Greutate maxima:77
  • Greutate curenta:76.4
  • Greutate dorita:70

Postat 28 September 2010 - 04:50 PM

daca nu e prea tarziu pentru ce sfat iti dau , mi-ar place sa te inspir cu ceea ce am facut eu. Am inchiriat un apartament cu 2 camere, fara sa aiba nici cea mai mica banuiala, am aranjat o cina superba si delicioasa, intima, cu o lumina difuza si in vin bun, m-am imbrcat elegant si m-am aranjat ca la carte, dupa care l-am tinut in sms-uri cu indicii cum sa ajunga de la serviciu la apartament si l-am intampinat la usa cu un pahar de vin rosu. Apoi ... l-am rugat sa stea in pat sa ma astepte, m-am imbracat in ceva super sexy cu tocuri inalte si un platou cu capsuni cu frisca si i-am taiat respiratia :D :blushing: Dupa aceea nu mai zic ce a urmat... :naughty: :blushing:

foarte tare :naughty:
eu ma gandesc dp acum ce cadou sa-i fac de Craciun, cand o sa ne vedem si ce cadou sa-i fac de ziua lui, la anu' in aprilie sau pentru ziua cand vom face 2 ani de cand suntem impreuna, dar pana la asta mai e cale lunga :lol:

#12 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10561 Mesaje:

Postat 04 October 2010 - 01:30 PM

Da, asta da surpriza :cheer:

#13 Cherry

Cherry

Koala

• Membri
  • 2071 Mesaje:

Postat 17 October 2010 - 11:10 PM

eu stiu ce cadou o sa-i fac iubitului de Craciun <3
i-am si zis deja, dar el crede ca nu o sa fac.
un album cu fotografii, cele mai frumoase si care-mi plac mie din cate am facut, de fiecare data cand ne-am vazut. si o sa bag un citat sau inventez eu ceva pe scurt sub fiecare fotografie si mai vad eu ce mai iau pe langa asta.
eu zic ca-i dragut si o sa aibe si el ca amintire ^.^

#14 Cherry

Cherry

Koala

• Membri
  • 2071 Mesaje:

Postat 10 January 2011 - 06:52 PM

Ce mi-am propus aia am facut :yahoo: si i-a placut, are grija de album si nu o lasa pe mama lui sa puna mana :lol: glumeam.
Erhm,sa vad ce surpriza-i fac de ziua lui. Face 19 ani si nu am nicio idee, momentan.

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi