Salt la continut

Fotografie

Ronaldinho

• Please log in to reply
5 raspuns(uri) in acest subiect

#1 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:
  • Sex:Masculin

Postat 30 August 2006 - 11:10 PM

Ronaldinho - cel mai bun jucator de fotbal de la ora actuala - fenomenal tipul.

Ronaldinho - video powered by Metacafe

#2 Brunette

Brunette

Pestisor

• Membri
  • PipPip
  • 133 Mesaje:
  • Sex:Feminin

Postat 30 August 2006 - 11:27 PM

Nu-mi pot da cu parerea despre calitatile lui de forbalist, dar.. sa-mi fie cu iertare :giggle: nu pot sa nu observ ... bouche-onul :devil:

Acest mesaj a fost editat de Brunette: 30 August 2006 - 11:27 PM

#3 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:

Postat 30 August 2006 - 11:33 PM

Nu-mi pot da cu parerea despre calitatile lui de forbalist, dar.. sa-mi fie cu iertare :giggle: nu pot sa nu observ ... bouche-onul :devil:

:) Mai, adevarul e ca si mie mi se pare un tip extrem de urat la fata... am citit de curand un articol intr-un ziar in care prietena lui era intervievata... se pare ca ultimul meci din campionatul mondial a fost pierdut pentru ca Ronaldinho si-a petrecut toata noaptea(fierbinte) impreuna cu iubita lui, la hotel. Tipa, un manechin francez, povestea cu multa suculenta scenele de amor de pe holurile hotelelor si cat zgomot faceau ei si cat de bun este Ronaldinho in pat... cam bolnav - avand in vedere cat de urat e tipul.

Si, pe langa asta, ii vad fata cam peste tot prin Bucuresti - pe cele mai mari bannere - reclame la Pepsi, chipsuri, you name it. Asa ca bouche-onul lui pare a fi destul de iubit...

#4 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9086 Mesaje:
  • Inaltime (cm):170
  • Greutate dorita:61

Postat 13 October 2006 - 11:58 AM

Aici e un fenomen acest tip, toti il adora, si e bun fotbalist, nimic de spus. Cat despre aventura cu manechinul francez...e fosta nevasta, au impreuna un copil de 4 ani pe care el l-a recunoscut.Si eu stiam ca nu el a fost cel cu performante slabe in timpul meciului ci Ronaldo de la Real Madrid. Sa nu fie vorba de o confuzie.
A uitat sa va povestesc ca am fost si eu pe Bernabeu si merita toti banii, acolo vezi meciuri adevarate, la cel mai inalt standard.

#5 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:

Postat 17 October 2006 - 07:51 PM

Apropos de Ronaldinho...
Imagine postata

#6 Sexymom

Sexymom

Jaguar

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9086 Mesaje:
  • Inaltime (cm):170
  • Greutate dorita:61

Postat 20 October 2006 - 05:41 PM

Nu are bani sa isi puna aparat dentar???facem o cheta pe forum sa il ajutam??? :lol:

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi