Salt la continut

Fotografie

Help

• Please log in to reply
6 raspuns(uri) in acest subiect

#1 lliliana

lliliana

Koala

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2005 Mesaje:
  • Din:Vest
  • Dispozitie:Ce anotimp e? Sunt confuza!
  • Sex:Feminin

Postat 06 September 2006 - 11:26 AM

:blushing: Ajutooor va rog am facut o prostie. :blushing: Am sters niste poze din atasament si nu stiu cum sa le pun inapoi. Si as vrea sa mai aflu cum pot sa plasez poze fara sa umplu atasamentul. Nu dati cu parul...invat incetisor. Ai mintea mai inceata cand imbatranesti. Si fiind la serviciu nici n-am prea mult timp sa ma lamuresc. Pleese! :*

Acest mesaj a fost editat de lliliana: 06 September 2006 - 11:27 AM

#2 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7976 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 06 September 2006 - 11:43 AM

Liliana, din pacate, daca le-ai sters nu le mai poti pune in mesajele respective datorita faptului ca nu poti modifica un mesaj decat in maxim 30 de minute de la postarea lui.

In schimb, te pot ajuta eu, daca imi trimiti fisierele si imi indici in care mesaj vrei sa apara fiecare. Iti trimit adresa prin PM.

#3 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • 7976 Mesaje:

Postat 06 September 2006 - 01:49 PM

Liliana, am pus fotografiile in subiectul "Marele Bush", dar pentru ca mi-ai trimis 7 fisiere si in acel subiect aveai 3 mesaje, le-am impartit cum am crezut eu. Daca vrei sa modific ceva, te rog sa spui! :floare:

#4 lliliana

lliliana

Koala

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2005 Mesaje:
  • Din:Vest
  • Dispozitie:Ce anotimp e? Sunt confuza!

Postat 07 September 2006 - 01:47 PM

Liliana, am pus fotografiile in subiectul "Marele Bush", dar pentru ca mi-ai trimis 7 fisiere si in acel subiect aveai 3 mesaje, le-am impartit cum am crezut eu. Daca vrei sa modific ceva, te rog sa spui! :floare:

Am avut mai multe poze in acelasi mesaj, nici eu nu mai stiu cum erau plasate :) . Iarta-ma, stiu ca ti-am dat de lucru. Nu m-am priceput :) . Sa stii ca sunt de acord sa multi "Vitamine zilnice pentru suflet" unde ai zis. Am vazut ca acolo este cea mai mare activitate pe forum. Te pup. :*Iti multumesc pentru ajutor. :blushing:

Acest mesaj a fost editat de lliliana: 07 September 2006 - 01:51 PM

#5 Amazoana

Amazoana

Lama

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5140 Mesaje:
  • Din:Constanta
  • Dispozitie:Happy!

Postat 22 September 2006 - 09:35 AM

Am si eu o intrebare si nu stiu unde/ cui sa o adresez: voiam sa deschid un nou topic, un joc, dar nu stiu in ce sectiune sa-l deschid. ma puteti ajuta?

#6 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • 7976 Mesaje:

Postat 22 September 2006 - 11:30 AM

Am si eu o intrebare si nu stiu unde/ cui sa o adresez: voiam sa deschid un nou topic, un joc, dar nu stiu in ce sectiune sa-l deschid. ma puteti ajuta?

Pentru orice subiect care nu se incadreaza in categoriile existente avem forumul Babilon unde va puteti expune ideile. ;)
Daca se simte nevoia de un nou forum de discutii, pe o tema noua, propuneti, echipa analizeaza si apoi se decide.

#7 Amazoana

Amazoana

Lama

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5140 Mesaje:
  • Din:Constanta
  • Dispozitie:Happy!

Postat 22 September 2006 - 12:10 PM

Multumesc Nessie. ma duc spre Babilon...

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi