Salt la continut

Fotografie

Luchi reloaded

• Please log in to reply
2514 raspuns(uri) in acest subiect

#1 zaha

zaha

Koala

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2371 Mesaje:
  • Din:colo
  • Dispozitie:zen
  • Sex:Feminin

Postat 17 October 2006 - 07:26 AM

Parafrazand un nene din zona mea de bastina - Mamucaaa, iacata-ma-s! :lol2:

Clicku' s-a produs in capsor, astept sa se transmita impulsul la periferice.
Unele dintre voi ma stiu cu alt nick, altele nu ma stiu, da' niciodata nu e prea tarziu pentru noi cunostinte.

Sa ma prezint? Ce stil preferati -ala cu "imi plac plimbarile pe malul marii, sucul de portocale fara zahar, muzica buna, etc :)) ...sau ca am 1.74 si 67 de kile, dimensiunile nu le zic (bust-talie-sold) nu pentru ca as fi rusinoasi , ci pentru ca momentan nu pot rezolva aceasta ecuatie cu trei necunoscute decat prin metoda grafica, si instrumentul principal e acasa (adica centimetrul :lol2: ).

Asaaaa..mi-am facut ieri abonament la sala. Nu, nu am fost, nu ajung nici astazi, probabil maine. Inainte de a sari sa ma certati, prezint si istoricul meu medical: coloana in zig-zag si un astm bronsic uratel, care ma impiedica sa fac efort asa cum as dori, si care serveste foarte bine drept scuza atunci cand ma satur sa trag de mine. :blushing:

Despre dieta..nu stiu ce sa zic...Nu sunt hotarata sa tin un regim anume, ma orientez pe parcurs, in nici un caz nu sunt adepta dietelor gen 3-3-3, supa de varza &co. (deja va sunt antipatica? :naughty: )

Hai ca am batut campii cam mult, sper ca primul meu mesaj sa nu va alunge prea departe, mi-as fi dorit ceva mai vesel, da' uite ca nu-mi iese. :unsure: Ok, mai vedem, mai vorbim, ne imprietenim :p

pi.es : uneori ma abat rau de la subiect - adica dieta - sper sa nu se supere prea tare moderatorii si sa ma trimita la colt :oops:

#2 Karin

Karin

Veverita

• Membri
  • PipPipPipPipPip
  • 691 Mesaje:
  • Dispozitie:Ignorati-ma....

Postat 17 October 2006 - 07:34 AM

Neatza iubireeeeeeeeeeee! :*
Ce ma bucur ca te-ai relansat! :))
Io nu te trag de urechi, ca nu sunt in masura... :blushing:
Sa ai o zi minunata! Io muncesc de zor, incerc sa trag chiulu' si nu-mi iese! :D

#3 amalia0701

amalia0701

Jaguar

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6314 Mesaje:
  • Dispozitie:Under construction

Postat 17 October 2006 - 07:35 AM

:cheer: :cheer: :cheer: :wub: :floare: :haninoroc: :party: :band: :cafea:
Tare ma bucur ca ai facut pasul asta :lol: ( parca te-ai fi maritat) :lol:
Te iubim, bine ai revenit acasa.
Io o astept cu drag si dor si pe Mara :hug: :hug: :hug:
Ai mai fost la dr. de coloana?
De azi Ioana a inceput la Policlinica sportiva un program de recuperare a cifozei., chiar acum e acolo si a plecat singura cu autobuzul la celalalt capat de oras :unsure:
Ortopedul de acolo mi-a spus ca-i o cifoza de postura si se va recupera, ca doar voleibalistele nu-s cirne :naughty:

#4 zaha

zaha

Koala

• Membri
  • 2371 Mesaje:

Postat 17 October 2006 - 07:36 AM

Hihihi, s-a trezit copchilu' naravas! :D Multumesc de vizita, te astept mai des pe aici, nu' numai cu incurajatu'! Ce zici? :naughty:

#5 Karin

Karin

Veverita

• Membri
  • PipPipPipPipPip
  • 691 Mesaje:

Postat 17 October 2006 - 07:40 AM

Hihihi, s-a trezit copchilu' naravas! :D Multumesc de vizita, te astept mai des pe aici, nu' numai cu incurajatu'! Ce zici? :naughty:

Io numa' la asta's buna! :lol:
Si la mancat cat mai mult si cat mai prost! Nu ma-ntrece nimeni, jur! :lol:

#6 zaha

zaha

Koala

• Membri
  • 2371 Mesaje:

Postat 17 October 2006 - 07:40 AM

Amalia, nu, n-am mai fost. Am mai facut cand si cand stretching, ma ajuta destul de mult. Acum, ca a venit frigul, o sa reincep sa port corsetul (sau hamul de memorie, cum ii zice :) ), si sper ca si sportul sa ma ajute. Ioana face foarte bine ca merge, sa nu ajunga la anii mei ca mine. :blushing:

:lol: Ma bucur ca te bucuri :lol2: , aproape ca ai nashit jurnalul asta. Mara a zis ca daca imi fac io jurnal, poate isi face si ea (a sunat a santaj sentimental, ashea), acu sper sa nu ma bata ca am scos vorba din casa. :bag:

#7 aki

aki

Yeti

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10595 Mesaje:
  • Dispozitie:Ca totdeauna...

Postat 17 October 2006 - 07:56 AM

Io numa' la asta's buna! :lol:
Si la mancat cat mai mult si cat mai prost! Nu ma-ntrece nimeni, jur! :lol:

Salut Carinus :* Pe unde dispari draga atit timp?Mi-a fost dor de tine :hug: Cum te lasa inima sa ne neglijezi atit timp? :sorry:

Moka te reapuci de dieta?Cine te-a motivat asa de tare? :oo:

#8 zaha

zaha

Koala

• Membri
  • 2371 Mesaje:

Postat 17 October 2006 - 07:59 AM

Moka te reapuci de dieta?Cine te-a motivat asa de tare? :oo:

Oglinda m-a motivat :blushing: Si pantalonii care ma strang. :blushing:

#9 lliliana

lliliana

Koala

• Membri
  • 2005 Mesaje:
  • Din:Vest
  • Dispozitie:Ce anotimp e? Sunt confuza!

Postat 17 October 2006 - 08:00 AM

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Hihi...te hotarisi....iaca Luchi pe baricade...Iau si io pusca si viu....Uite-ma-s... :hug:

#10 Karin

Karin

Veverita

• Membri
  • PipPipPipPipPip
  • 691 Mesaje:

Postat 17 October 2006 - 08:01 AM

Aki, iubita...indatoririle de serviciu ma tin departe de forum...si implicit si de voi. :*
Si ar mai fi ceva: nu sunt mandra de mine si de kilele mele, deci n-am cu ce sa ma laud! <_<

#11 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10595 Mesaje:

Postat 17 October 2006 - 08:01 AM

Moka scuza-ma de curiozitate :give_rose: Nu te-ai gindit niciodata sa devii iarasi Moka[b] :* ?

#12 zaha

zaha

Koala

• Membri
  • 2371 Mesaje:

Postat 17 October 2006 - 08:05 AM

Liliana, uelcom tu za clab! :*

Moka scuza-ma de curiozitate :give_rose: Nu te-ai gindit niciodata sa devii iarasi Moka[b] :* ?

Nu prea , Akisor :blushing: . Simt ca aia ea fost o faza din evolutia mea, s-au schimbat multe; pe-atunci eram vesela, acum sunt cand sus, cand jos, si n-as vrea sa fiti dezamagite ca nu mai sunt mokka pe care o stiati. :give_rose:

Acest mesaj a fost editat de luchi: 17 October 2006 - 08:07 AM

#13 aki

aki

Yeti

• Membri
  • 10595 Mesaje:

Postat 17 October 2006 - 08:10 AM

Liliana, uelcom tu za clab! :*

Moka scuza-ma de curiozitate :give_rose: Nu te-ai gindit niciodata sa devii iarasi Moka :* ?

Nu prea , Akisor :blushing: . Simt ca aia ea fost o faza din evolutia mea, s-au schimbat multe; pe-atunci eram vesela, acum sunt cand sus, cand jos, si n-as vrea sa fiti dezamagite ca nu mai sunt mokka pe care o stiati. :give_rose:

Oricum pentru mine ramii ea :hug:

[b]Liliana, uelcom tu za clab! :*

Mai apari macar cu un salut :hug: .Ai grija de tine :*

#14 himere2005

himere2005

Jaguar

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6016 Mesaje:
  • Dispozitie:incendiara

Postat 17 October 2006 - 08:18 AM

salut luchi, hai ca o sa trec si eu mai des pe aici, imi place stilul tau mistocar si mucalit in acelasi timp. eu m-am apucat de azi de numarat, poate-poate ajung Kate Moss :))

bafta la pierderea kilogramelor

#15 bpaula

bpaula

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 840 Mesaje:

Postat 17 October 2006 - 08:19 AM

neatza iubireeee :cheer:

se pare ca se rezolva si cu titlul naravas...trec si eu pe aici cu sperante, mama si inca ce sperante...parca deja ma vad fara kilele in plus zburdand ca o gazela (deja te-a apucat rasul de la atata sperante? si pe mine la fel ca momentan doar asta e de mine, ma gandesc doar cum ar fi fara nesuferitele de kile )

una peste alta o sa ma cumintesc si eu...cand? candva, intr-o zi cu soare sau intr-o luni, de maine care maine nu mai vine :blushing:

momentan am si eu scuze, intai au fost ca m-am agitat cu cautat de apartament si vezi doamne era stresata, apoi cu actele, acum cu mutatul si garantat mai gasesc eu vreo doua..cu sportul is varza, adica n-am mai facut nimic inafara de mers pe jos, uneori mi-i dor dar astept sa treaca toata faza asta cu operatia si poate macar pe stepper sa ma mai sui...si de masaj mi-i dor dar iarasi trebuie sa astept..

o zi buna draga mea draga

Ps vezi ce faci ca sperantele mele sa devina realitate, ca doar de asta am intrat in jurnal la tine, sa faci tu ceva ca eu is scrofita :grin:

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi