Salt la continut

Fotografie

Hello

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Razvanelul

Razvanelul

Amiba

• Membri
  • 7 Mesaje:
  • Sex:Neutru
  • Inaltime (cm):173
  • Greutate maxima:118
  • Greutate curenta:86,1
  • Greutate dorita:70-75

Postat 11 June 2017 - 05:35 PM

Eu sunt Razvan si sunt incantat sa vad un forum pentru oameni cu motivatie,cu ambitie.Eu am inceput o lupta cu mine insami si cu tentatiile care sunt la orice pas . Sunt student si stiti ca in studentie sunt tentatii la fiecare pas ,am un avantaj caci stiu sa gatesc si nu depind de nimeni sau de junk food.Am reusit sa ajung de la 118 kg la 86 si nu doresc sa ma opresc aici ,vreau sa ajung  undeva la 70-75 ca sa pot sa fac definire musculara .Ca si pasiuni ar fi biologia ( sunt la facultatea de biologie) .

#2 DenisaUrsut

DenisaUrsut

Amiba

• Membri
  • 16 Mesaje:
  • Sex:Feminin

Postat 21 July 2017 - 06:04 PM

Eu sunt Razvan si sunt incantat sa vad un forum pentru oameni cu motivatie,cu ambitie.Eu am inceput o lupta cu mine insami si cu tentatiile care sunt la orice pas . Sunt student si stiti ca in studentie sunt tentatii la fiecare pas ,am un avantaj caci stiu sa gatesc si nu depind de nimeni sau de junk food.Am reusit sa ajung de la 118 kg la 86 si nu doresc sa ma opresc aici ,vreau sa ajung  undeva la 70-75 ca sa pot sa fac definire musculara .Ca si pasiuni ar fi biologia ( sunt la facultatea de biologie) .

Buna!

Felicitari pentru reusita. Ai urmat o anumita dieta?

Succes in continuare.

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi