Salt la continut

Fotografie

viata e nasoala

• Please log in to reply
3 raspuns(uri) in acest subiect

#1 speed

speed

Amiba

• Membri
  • 5 Mesaje:
  • Sex:Masculin

Postat 29 November 2006 - 08:15 PM

Ma numesc X si am si eu o intrebare pentru voi. Am un prieten foarte bun pe care-l cunosc de 4ani. Adica de 4 ani noi petrecem timp impreuna, de 4 ani ne ascultam aprerile, de 4 ani ne dam sfaturi unu altuia. Prietenul meu s-a indragostit de o fata, o iubeste fosrte mult, o place mult, dar fata nu vrea sa accepte , insa acelei fete ii place de mine. :doh: Ce sa fac? :(

#2 himere2005

himere2005

Jaguar

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6016 Mesaje:
  • Dispozitie:incendiara
  • Sex:Feminin

Postat 30 November 2006 - 07:12 AM

daca prietenia voastra e foarte puternica eu una nu as renunta la o prietenie de 4 ani pentru cineva abia aparut. daca tu crezi ca ea e "aleasa" ar merita sa incerci sa vorbesti cu el, insa cred ca intotdeauna cind o sa va vada impreuna va suferi. e dificila alegerea, pune in balanta bine sentimentele pentru el si pentru ea si vezi ce trage mai mult la cintar. succes!

#3 Lady

Lady

Amiba

• Membri
  • 6 Mesaje:

Postat 30 November 2006 - 12:37 PM

din mesajul tau nu reseie daca tie iti place fata sau nu, dar parea mea e sa pui accent pe prietenia pe care o ai de 4 ani ca e mai de durata, iar din cate banuiesc nici nu sunteti la varsta la cara sa va ganditi la sufletul pereche, insuratoare etc. :D asa ca s-ar putea cu fata respectiva sa strici mai multe prietenii pentru nimic.
parerea mea ar fi, ca tu, ca prieten bun, sa faci tot posibilul sa ii deschizi ochii fetei pentru prietenul tau. Incearca sa ii arati ei ca nu te intereseaza, ba chiar ca ai pe cineva si in discutiile voastre adu mereu vorba de prietenul tau ca face, ca drege, ca e cel mai tare... ;)

#4 Ella79

Ella79

Taz

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3606 Mesaje:
  • Sex:Feminin

Postat 09 December 2006 - 11:43 AM

Si eu tot pentru pastrarea prieteniei votez. Fete mai gasesti sigur, prieteni buni mai rar.

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi