Salt la continut

Fotografie

filme noi

• Please log in to reply
3 raspuns(uri) in acest subiect

#1 weasel

weasel

Amiba

• Membri
  • 5 Mesaje:

Postat 30 November 2006 - 09:11 AM

Pot sa zic ca am vazut multe filme la viata mea, multe bune, altele proaste, dar am si eu o curiozitate. As vrea sa stiu si eu daca a mai vazut cineva ceste filme, care sunt bune din punctul meu de vedere.
1.Acum trei zile am vazut filmul "The Omen" o productie 2006, care dupa spusele lui alex25, am zis ca e ceva de capul lui, dar din pacate am ramas cam dezamamagit de acest film, asa arata coperta filmului:
Imagine postata
2.Un alt film, vazut a fost "Prime" o comedie la care am ras cu lacrimi, multe rasturnari de situatii, foarte frumos si indicat pentru o seara romantica.
Imagine postata
3.Un film care am zis initial ca e SF. dar apoi am inteles ca nu e numai vorba de SF, ci de lucruri care ni se pot intampla. In acest film joaca Keanu Reeves si Sandra Bullok, un film romantic, care mie mi-a placut foarte mult.
Imagine postata
Astept parerile voastre despre aceste filme.

#2 roxxxannna1983

roxxxannna1983

Amiba

• Membri
  • 24 Mesaje:
  • Din:Focsani, Vrancea
  • Dispozitie:I'm feeling very olimpic today
  • Sex:Feminin

Postat 06 June 2007 - 10:22 PM

Abia astept sa vad Shrek 3 ! :)

#3 axe10

axe10

Taz

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3764 Mesaje:
  • Din:Bucharest
  • Dispozitie:acra

Postat 07 June 2007 - 07:33 AM

Abia astept sa vad Shrek 3 ! :)

L-am vazut eu acum 3 zile...merita!

#4 emu

emu

Marmota

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1150 Mesaje:
  • Din:NC

Postat 28 June 2007 - 10:44 PM

Un MUST SEE filmul Day Watch, productie ruseasca, continuare la Night Watch, care de asemenea te acapareaza imediat.

Day Watch combina comedia, cu actiunea, drama, trillerul, sci-fi, fantastic si horror intr-o maniera care te tine atent pe tot parcursul filmului. Poate fi vizionat si fara sa fi vazut Night Watch (sunt secvente semnificative la inceput). Parerea mea: mult mai bun decat Night Watch.

Sunt valabile si pe DVD.

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi