Salt la continut

Fotografie

TV

• Please log in to reply
12 raspuns(uri) in acest subiect

#1 IarbaVerde

IarbaVerde

Amiba

• Membri
  • 17 Mesaje:
  • Sex:Neutru
  • Greutate maxima:80
  • Greutate curenta:70
  • Greutate dorita:50

Postat 07 June 2006 - 03:26 PM

Pe ce va mai uitati la tv in ultima perioada? Mai e ceva interesant? Nu imi aduc aminte cand am vazut un film la tv. Noroc cu canalele Discovery si de stiri ca daca nu, chiar simteam ca platesc de pomana abonamentul la cablu.

#2 Aryana

Aryana

Amiba

• Membri
  • 11 Mesaje:

Postat 07 June 2006 - 08:27 PM

Ma uit cu placere la Cronica Carcotasilor,Divertisul face in continuare impresie buna,sau HBO cand se mai nimereste un film bun!

#3 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:
  • Sex:Masculin

Postat 07 June 2006 - 08:33 PM

Si eu urmaresc Cronica in momentul asta :) La ce ne uitam dupa? :)

#4 Aryana

Aryana

Amiba

• Membri
  • 11 Mesaje:

Postat 07 June 2006 - 08:55 PM

:) Ma tem ca "ne" uitam la (in) monitor...la TV nimic interesant. :)

#5 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:

Postat 07 June 2006 - 09:07 PM

Cel mai căutat din Malibu a inceput de 30 min pe HBO. E comedie. Iti spun apoi cum a fost :). Dupa care e Oamenii Focului la 23? Cred ca o sa le vad pe amandoua.

#6 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:

Postat 07 June 2006 - 10:00 PM

Mi-am amintit, il mai vazusem... comedie draguta; e, in parte, parodie la 8 Mile; un alb super bogat (tatal lui e guvernator) se crede mare rapper si ajunge pana la urma intr-un cartier de negri unde da peste lumea adevarata a rapperilor. Nu as spune ca e o comedie care sa te uimeasca, dar daca nu e altceva mai bun, merge.

Urmeaza Oamenii Focului(Ladder 49).

Acest mesaj a fost editat de alex25: 07 June 2006 - 10:01 PM

#7 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7976 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D
  • Sex:Feminin

Postat 08 June 2006 - 07:46 AM

M-ati facut curioasaaseara cu Oamenii Focului(Ladder 49), dar am adormit. :blush: Frumusel, dar previzibil; cel putin pana in punctul la care am adormit eu. :D

#8 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:

Postat 25 June 2006 - 11:47 PM

"Ma omor" dupa emisiunile alea de la Animal Planet, "Animal Cops" si cele de gen; incep pe la 23:00 si tin pana pe la 1:00 sau 1:30. Motivul pentru care intarzii de multe ori la birou :). Imi plac animalele si ma bucur cand vad un animal salvat de la moarte sau din mana vreunui iresponsabil. Ma bucur cand vad ca oameni fara suflet, ca cei care organizeaza lupte pentru caini, sunt arestati.

#9 alex25

alex25

Nevastuica

• Membri
  • PipPipPipPipPipPip
  • 900 Mesaje:

Postat 07 July 2006 - 08:07 PM

Imi place super mult "Myth Busters" pe Discovery.

#10 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7976 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 06 August 2006 - 03:18 PM

Ma uit chiar acum la "Get it off" pe Zone Reality (fot Reality TV). Este o emisiune-concurs in care participantii trebuie sa slabeasca ajutati de o echipa de profesionisti: dieticieni, instructori de sport, psihologi. E super motivanta emisiunea!

#11 George

George

Pestisor

• Membri
  • PipPip
  • 110 Mesaje:

Postat 27 August 2008 - 09:19 PM

Rar se mai nimeresc niste filme bun pe la tv. De obicei 1-2 weekenduri pe luna. De ex acum un film bun nu am mai vazut de la mijlocul lui Iulie. Ma astept ca in primul weekend din septembrie sa mai fie un film bun.

#12 Cherry

Cherry

Koala

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2071 Mesaje:
  • Dispozitie:fericita
  • Greutate maxima:77
  • Greutate curenta:76.4
  • Greutate dorita:70

Postat 06 June 2010 - 04:07 PM

eu nu ma mai uit la televizor calumea cred ca de un an aproape. poate chiar si mai mult. nu am stat sa tin evidenta <_< oricum nu se mai merita sa stai sa pierzi timpul uitandu-te la televizor. mai bine faci o juma de ora alergat sau citesti o carte sau te odihnesti.
cand am cursuri de dimineata, ma trezesc la 6 si plec odata cu mama si ma uit la stiri, dar si acolo, dau ochii peste cap, pentru ca subiectele principale nu sunt altceva decat: violuri, politica, sinucideri, x l-a omorat pe y pentru avere sau de gelozie, etc.
altceva nu dau :lol2: si mi-e scarba decat sa mai vad acelasi lucru zi de zi, mai bine ma lipsesc.
cand stau la tv (si foarte rar in timpul liber) ma uit la Discovery Travel & Living. e postul meu preferat :give_rose:

#13 garmencita

garmencita

Iepuras

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1571 Mesaje:
  • Din:Ploiesti
  • Greutate maxima:85.5
  • Greutate curenta:83.9
  • Greutate dorita:55

Postat 06 July 2010 - 10:58 PM

Ultimul film bun pe care l-am vazut cu placere la tv a fost serialul "Anatomia lui Grey". Abia astept continuarea!
Acum printe preferate este postul Fine Living Network cu eminisuni gen Case trasnite, Stil mare la scara mica, Un loc sub soare.
Mai vizionez emisiunile referitoare la pescuit de la posturile romanesti si tot in top sunt documentarele indiferent ca-s pe Discovery sau nu.

In rest refuz total sa ma uit la stiri, indiferent de post.

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi