Salt la continut

Fotografie

cate vieti are o pisica?

• Please log in to reply
2 raspuns(uri) in acest subiect

#1 ortiga

ortiga

Amiba

• Membri
  • 11 Mesaje:
  • Sex:Masculin

Postat 06 December 2006 - 12:18 PM

Sincer sa fiu, nu stiu cate vieti are o pisica, dar stiu sigur ca am vazut ceva ce m-a socat. Aseara cand eram la un prieten, am vazut cum o pisica care a cazut de al etajul 7. Baiatula cesta gasise o pisica maidaneza si a luat-o sa o ingrijeasca, dar in casa mai are si un pichinez. Cand am ajuns eu la el, a uitat sa mai inchida usa de la intrare, pisica si cainele au inceput sa se fugareasca prin casa apoi au iesit afara, pisica a urcat pe o scara rezemata de balustrada si de acoloa cazut pana jos. Cand am fugit cu prietenul meu sa luam pisica, jos nu era nici o pisica. Parca a disparut. Asa ca va intreb, cate vieti are o pisica? Cu siguranta mai multe de una.

#2 uka

uka

Iepuras

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1906 Mesaje:
  • Din:Brasov
  • Dispozitie:somnoroasa...
  • Sex:Feminin

Postat 17 December 2006 - 10:10 PM

acum vreo 8 ani exact in ziua in care a fost ingropata lady di, motanul meu a cazut de la etajul 7 si l-am gasit dupa 3 zile in subsolul blocului... a dormit o zi si o noapte atunci... e in regula nu are nici o problema.. erasfatzat.......e e motan si gata :D nu stiu cate vieti are

#3 Dumbo

Dumbo

Marmota

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1155 Mesaje:
  • Sex:Feminin

Postat 15 July 2007 - 01:17 PM

a mea a picat de la etajul 4 si nu a patit nimic. si a picat intai pe acoperisul de la scara, care e din beton si de acolo pe trotuar.
s-a ales cu o sperietura, dar se pare ca nu suficient de puternica pentru ca inca mai vrea sa se suie pe geam.

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi