Salt la continut

Fotografie

Ce se poarta vara asta?

• Please log in to reply
6 raspuns(uri) in acest subiect

#1 Bindy

Bindy

Amiba

• Membri
  • 41 Mesaje:

Postat 09 June 2006 - 09:46 AM

Am vazut de dimineata la Antena 1 ca vara asta se revine la moda anilor '60.
Fuste pana la genunchi, stramte pe abdoment, largi in rest, fluide, din materiale colorate si naturale (in, bumbac).
Ziceau ca palariile sunt iar in voga si in general orice accesoriu; revin si pantofii cu talpa groasa.
Ce parere aveti? Ati observat acelasi lucru? Va imbracati de obicei cum e moda sau cu ce va simtit mai comod?

#2 fiona

fiona

Amiba

• Membri
  • 43 Mesaje:
  • Dispozitie:Funny :))
  • Sex:Feminin

Postat 14 June 2006 - 02:54 PM

Pe mine m-ar interesa ce costume de baie se poarta. :grin:

#3 Brunette

Brunette

Pestisor

• Membri
  • PipPip
  • 133 Mesaje:

Postat 14 June 2006 - 03:00 PM

Pe mine m-ar interesa ce costume de baie se poarta. :grin:

:clap: DAAAAA!!! :cheer: Vara, costume de baie, funduleze obraznice! :grin:

#4 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7976 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 14 June 2006 - 03:03 PM

Sincer, la sunculitele mele ma gandesc mereu la costumele de baie, dar ma gandesc cu groaza. :tease:
Un costum "sac" pentru mine ar fi excelent. :blum: Am cautat mereu sa iau costume dintr-o singura bucata, dar nu am gasit sa-mi vina bine. As vrea cu sarma la sutien si fara buretei, dar in Romania parca nu se face asa ceva. :(

#5 Cherry

Cherry

Koala

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2071 Mesaje:
  • Dispozitie:fericita
  • Greutate maxima:77
  • Greutate curenta:76.4
  • Greutate dorita:70

Postat 06 June 2010 - 04:02 PM

nu s-a mai postat de ceva timp aici, dar macar are legatura cu ce vreau eu sa intreb :yahoo:
voi trebuie sa stiti, fetelor, dar sa va explic mai intai.
eu am fost pana acum adepta stilului sport, deoarece vroiam sa-mi ascund cat mai mult din formele "apetisante" (desi iubitul m-a placut din prima cu tot cu sunci) si uite asa nu incercam nimic care sa-mi puna in evidenta formele, pentru ca mi-era jena :)) si asa m-am obisnuit.
pentru ca acum sunt la dieta si in procesul de acomodare a noului stil de viata, vreau sa incerc si hainute mai discrete asa. nu incep din prima cu fustite scurte, pentru ca nu suport. trebuie sa ma obisnuiesc.
asa ca daca se poate, recomandati-mi si mie rochite de vara dragute care se tot poarta pe acum sau rochite care sa nu treaca de genunchi (bine si un pic mai scurte merg, dar nu exagerat de scurte) si daca aveti si poze ca sa-mi fac o idee, ar fi excelent.
vreau in iulie cand o sa ma vad cu iubitul, sa ma prezint altfel imbracata. ceva nou si nu in obisnuita pereche de blugi negri si tricoul care acopera aripioarele (asa zic eu la suncile mele care se topesc pe zi ce trece :yahoo: ) si ascund decolteul.
multuumesc :hug:

#6 RoxanaUK

RoxanaUK

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 66 Mesaje:
  • Din:Londra

Postat 14 June 2010 - 07:53 PM

capsunico, nu sa mai postat de vreo 4 ani :))))

la noi vara asta se poarta leggings- iegari- cu rochicioare peste http://www.monsoon.c...dkaftan,tunics#

nu stiu daca merge sati adaug imaginea. mie tare mult imi plac

nu stiu cum sa adaug imaginea :)) dar te uiti tu pe link. si mkai caut sati arat cateva

http://www.next.co.u...t="tunic dress"

aoleoooo cata linkul :)) asta de ex merge si fara

cu sandale de genul http://www.barratts....-1_145616_10553

imi plac tare mult dar numi incap in picior :)

sau asa http://www.barratts....-1_148509_10553

sper sati fie de ajutor. poti tu sa mai dai o ocheada pe site-urile care leam postat :*

#7 Cherry

Cherry

Koala

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2071 Mesaje:
  • Dispozitie:fericita
  • Greutate maxima:77
  • Greutate curenta:76.4
  • Greutate dorita:70

Postat 15 June 2010 - 07:53 PM

imi place prima, e foarte draguta
inainte nu ma atrageau, dar acum au inceput sa-mi placa si mie :)
eu mi-am cumparat saptamana trecuta o rochita scurta (vine aproape de genunchi), numai buna pe caldurile astea, putin transparenta (dar am mai vazut doamne care poarta si cu o pereche de chiloti albi nu cred ca o sa se observe), cu bretelute subtirele si pe alb-albastru (ambele culori). foarte frumoasa si ieftina.
mi-a placut, am avut ceva banuti si mi-am luat-o.
de abia astept sa o port vara asta :yahoo:

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi