Salt la continut

Fotografie

11 septembrie

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 uka

uka

Iepuras

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1906 Mesaje:
  • Din:Brasov
  • Dispozitie:somnoroasa...
  • Sex:Feminin

Postat 06 February 2007 - 01:43 PM

Nu stiu exact de ce am deschis acest topic...
CHiar daca nu am nici o legatura cu ce s-a intamplat in USA la 11/09, p mine se pare ca m-a afectat foarte tare.. da stiu ca americanii sunt niste prostanaci si ca de fapt ei se asteptau la asta, si ca e un razboi de interese, pe mine m-a afectat faptul ca au murit mii de oameni nevinovati... si in acelasi timp am ramas uimita de cat de uniti sunt intre ei.. si aici ma refer la pompierii, la politistii care au murit la datorie incercand sa salveze niste necunoscuti...doar pentru ca la un moment dat in viata lor au facut un juramant in sensul asta..
Pe voi v-a afectat in vreun fel? teoretic vorbind ptr ca practic nu cred, si aici ma refer la cei/cele care locuiesc in RO.... si as vrea sa stiu mai multe de la cele din USA
Slide show

#2 himere2005

himere2005

Jaguar

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6016 Mesaje:
  • Dispozitie:incendiara
  • Sex:Feminin

Postat 08 February 2007 - 12:15 PM

si mie uka mi se pare ca sunt mult mai uniti decat alte natii si tin foarte mult la istoria lor si la traditii in general...eu ii respect pentru asta...in rest m-a impresionat ce-i drept si mi-a dat de gandit in sensul ca niciodata nu se stie cand e ultima noastra zi...conteaza sa nu avem totusi regrete atunci cand vom inchide ochii, sa stim ca am lasat ceva in urma

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi