Salt la continut

Fotografie

King of Pop

• Please log in to reply
4 raspuns(uri) in acest subiect

#1 uka

uka

Iepuras

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1906 Mesaje:
  • Din:Brasov
  • Dispozitie:somnoroasa...
  • Sex:Feminin

Postat 06 February 2007 - 01:48 PM

Indiferent ce se scrie si se spune despre el, indiferent de acuzatiile ce ii sunt aduse, eu il admir foarte mult si a ramas si va ramane in sufletul meu...
Nu sunt o fana inraita, fratele meu era si automat m-am obisnuit si eu si a inceput sa imi placa...iar faptul k acum i se sterge cu imaginea pe jos mi se pare f urat si e pacat ca se intampla asta...poate ca intr-adevar sunt adevarate acuzatiile aduse, desi la procese s-a dovedit altfel, el tot va ramane THE KING OF POP, cel putin pentru mine..
il admir si este unic si va ramane asa multa vreme

Acest mesaj a fost editat de Nessie: 06 February 2007 - 01:56 PM

#2 Nessie

Nessie

Crocodil

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7976 Mesaje:
  • Din:Bucuresti
  • Dispozitie:Fericita! :D

Postat 06 February 2007 - 01:56 PM

De acord cu tine ca este king of pop si nu cred ca neaga cineva acest lucru. Faptul ca a decazut in fata opiniei publice nu are legatura cu calitatile lui artistice, ci pur si simplu cu omul care este (s-a facut :unsure: )

Nu am fost fan Michael, nu i-am apreciat miscarile caracteristice pe scena, dar i-am apreciat calitatile vocale si curajul pentru anumite miscari pe care le-a facut in ceea ce prveste cariera lui. Pacat ca nu e decat un copil in corp de barbat (cu toate ca nici de asta nu mai sunt sigura :wacko: ). Asta este parerea mea dupa ce am vizionat mai multe reportaje cu el pe MTV in ultimii ani.

#3 Sainthy

Sainthy

Furnica

• Membri
  • Pip
  • 64 Mesaje:

Postat 24 September 2009 - 03:31 PM

RIP Michael! Inca nu imi vine sa cred ca nu mai este printre noi, dupa aproape 2 luni... dar stiu ca muzica lui va ramane mereu in inimile noastre.
Forever King of Pop!

#4 Maricuca

Maricuca

Ciocanitoare

• Membri
  • PipPipPipPip
  • 315 Mesaje:
  • Dispozitie:Somnoroasa

Postat 06 March 2010 - 09:06 PM

Imi pare asa rau ca a murit!!!!Imi placea foarte mult de el!!Vocea, talentul,miscarile...erau superbe!!Eu am auzit ca Michael Jacksoon nu a murit...am citit pe diferite forumuri :doh: :doh: ...voi ce ziceti? :doh: M-asi fi bucura foarte mult daca nu murea!!! :yahoo: :yahoo: Cica vrea sa faca cea mai mare farsa a secolului! :wacko:Nu stiu ce sa cred!! :wacko: :wacko: :doh: :doh: :doh:

Acest mesaj a fost editat de Maricuca: 06 March 2010 - 09:09 PM

#5 Maricuca

Maricuca

Ciocanitoare

• Membri
  • PipPipPipPip
  • 315 Mesaje:
  • Dispozitie:Somnoroasa

Postat 27 July 2010 - 02:25 PM

S-a implinit un an de cand marele rege al muzicii pop a murit. Pe 26 iunie,parca se implinise un an,daca bine retin. :unsure:

0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi